Widzew vs Sandecja – kursy, typy (09.10.2020)

w Typy, autor:

Na inaugurację zmagań w  ósmej kolejce Fortuna 1 Liga udajemy się do Łodzi, gdzie tamtejszy Widzew podejmie ekipę Sandecji Nowy Sącz. 


WidzewremisSandecja Nowy Sącz
kurs1,544,306,00
bukmacherforBETforBETforBET

Widzew vs Sandecja zapowiedź

Gospodarze w zeszłym sezonie wywalczyli awans do Fortuna 1 Liga w dość szczęśliwych okolicznościach, po kompletnie zawalonej rundzie jesiennej.Początku obecnego sezonu na zapleczu Ekstraklasy również nie mogą zaliczyć do najlepszych. W dotychczasowych 7 spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa (GKS Jastrzębie oraz Stomil Olsztyn), 1 raz podzielili się punktami (Zagłębie Sosnowiec) oraz zanotowali 4 porażki (Radomiak Radom, Chrobry Głogów, ŁKS Łódź, Puszcza Niepołomice). Ich bilans bramkowy to 5:11. Piłkarze Piotra Mandrysza w obecnej kampanii są czerwona latarnią ligi. W dotychczasowych 7 kolejkach przegrali wszystko ( Miedź Legnica, GKS Tychy, Bruk-Bet Nieciecza, Odra Opole, ŁKS Łódź, Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec). Dramatyczny styl, a właściwie jego brak przyczynił się do tego, że Sandecja w lidze straciła już 19 bramek co daje średnią 2.71 na mecz.

Widzew vs Sandecja typ

Faworytem tego spotkania jest bezapelacyjnie drużyna Widzewa Łódź i choć nie są oni bez problemów, to Ja również uważam że to spotkanie zakończy się ich zwycięstwem.

Nasz Typ:
Widzew Łódź
@ForBet 1,75