Serie A: Sassuolo – Udinese – kursy, typy (06.11.2020)

w Typy, autor:

Siódmą kolejkę spotkań o Scudetto rozpoczynamy spotkaniem Sassuolo z Udinese. Oba zespoły

przystępują do tego spotkania w odmiennych humorach.

06.11.2020 Sassuolo Remis Udinese
Najlepszy kurs 2,15 3,90 2,55
Bukmacher Fortuna BetClic BetClic

Sassuolo – Udinese zapowiedź

Sassuolo po świetnym rozpoczęciu sezonu potwierdziło w ostatniej kolejce że 2 pozycja w tabeli nie jest dziełem przypadku i pewnie pokonało Napoli 2:0. Piłkarze prowadzeni przez Roberto De Zerbiego zgromadzili jak dotąd 14 punktów w 6 spotkaniach i do liderującego Milanu który jest w wyśmienitej formie tracą tylko dwa oczka. Bilans 18 bramek zdobytych i 9 straconych pokazuje że jest to zespół nastawiony na grę ofensywną.

Udinese z kolei w trwającej kampanii utknęło w gronie zespołów które „walczą” o spadek i z dorobkiem ledwie 3 punktów w sześciu spotkaniach plasują się na przedostatnim miejscu które „premiowane” jest spadkiem do Serie B. Wspomnieć trzeba że zespół z Udine choć przegrał 5 spotkań z 6 to porażki z Romą 1:0 czy Milanem 1:2 wstydu nie przynoszą. Zebry strzelają średnio 1 bramkę na mecz a bilans 11 straconych to 1.83 bramki na mecz.

Sassuolo – Udinese typ

Choć statystyki spotkań bezpośrednich przemawiają na korzyść Udinese ( 5 spotkań, 2 zwycięstwa, 2 remisy i jedna porażka) to uważam że obecnie zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma zespół z Sassuolo. Co więcej myślę że obejrzymy w tym meczu więcej niż dwa gole.

Nasz Typ:

Zwycięstwo Sassuolo i powyżej 2.5 gola

@Superbet 2.83