Premier League: Leeds vs Wolves – kursy, typy (19.10.2020)

w Typy, autor:

W piątej serii gier Angielskiej Ekstraklasy, drużyna Leeds prowadzona przez Marcelo Bielse podejmie na własnym stadionie Ekipę, Wolverhampton, która w poprzednim sezonie uplasowała się na 7 miejscu w tabeli.

19.10.2020 Leeds Remis Wolves
Bukmacher 2,55 3,35 2,97
Najlepszy kusa STS / Fortuna / Betclic FORTUNA Totolotek

Leeds vs Wolves zapowiedź

Drużyna Pawi jest w tym sezonie beniaminkiem Premier League któremu udało się wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej po raz pierwszy od 16 lat. Leeds na początku kampanii ligowej zostało rzucone lwom na pożarcie. inauguracja na Anfield z Liverpoolem oraz spotkanie z Manchesterem City miało im pokazać miejsce w szeregu obecnego sezonu. Jak się okazało, nie taki diabeł straszny jak go malują. Podopieczni Bielsy pomimo porażki z Mistrzem Anglii 4:3 i remisem z City 1:1 zamknęli usta niedowiarkom, a dorzucając do tych wyników zwycięstwo z Fulham 4:3 oraz Sheffield 1:0 pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. 9 bramek zdobytych i 8 straconych, to bilans Pawii po 4 kolejkach. Wilki które w poprzednich 2 sezonach kończyły zmagania ligowe odpowiednio na 6 ( sezon 2018/2019) i 7 (sezon 2019/2020) miejscu w obecnej kampanii plasują się na 15 miejscu z dorobkiem 6 punktów w 4 spotkaniach. Podopieczni trenera Espirito Santo zanotowali 2 zwycięstwa ( z Fulham oraz Sheffield) oraz dwukrotnie poznali gorycz porażki (z Manchesterem City oraz West Hamem) dorzucając do tego porażkę 1:0 że Stoke w 1/32 EFL Cup. Bilans bramkowy Wolves to bramki zdobyte i 7 straconych.

Leeds vs Wolves typ

Rozważając typ na to spotkanie myślałem o kilku wariantach, zarówno tych bardziej ryzykownych takich jak to że będący w dobrej formie Mateusz Klich zanotuje asystę ( Betclic: kurs 4), łączonych specjalnych ( Leeds strzeli minimum 1 gola i wykona minimum 6 rzutów rożnych – eWinner kurs 2.7). Ostatecznie jednak patrząc na formę obu zespołów zdecydowałem, że wybiorę opcje BTTS i to właśnie ją Wam zaproponuję.

Nasz Typ:

Obie drużyny strzelą gola

@STS 1.80