Premier League: Fulham vs West Brom – kursy, typy (02.11.2020)

w Typy, autor:

W 7 kolejce angielskiej Premier League zmierzą się piłkarze Fulham i West Brom. Drużyny, które awansowały w zeszłym sezonie, w tym nie zasmakowały zwycięstwa. Dlatego obie ekipy będą chciały osiągnąć to w bezpośrednim starciu.

02.11.2020 Fulham Remis West Brom
Najlepszy kurs 2,55 3,35 3,05
Bukmacher Totalbet / FORTUNA forBET FORTUNA

Fulham vs West Brom zapowiedź

Fulham początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. Tylko jeden punkt w sześciu meczach i to z Sheffield United, które także zdobyło jedno oczko do tej pory. Bilans drużyny z Londynu wynosi 5:14. Trzy z pięciu strzelonych bramek udało im się uzyskać w starciu z Leeds. Pozostałe dwie bramki zdobyli w dwóch ostatnich meczach, co można uznać za progres. Dorobek punktowy .

West Brom wygląda nieco lepiej od swoich dzisiejszych oponentów. Choć także nie zdołali zwyciężyć, to połowę z sześciu spotkań udało im się zremisować, w tym z Chelsea. Z drużyną z Londynu prowadzili nawet 3:0, ale nie zdołali dowieźć tego wyniku do końca. Bilans mają lepszy o jeden gol strzelony od Fulham.

Fulham vs West Brom typ

Obie drużyny będą chciały wygrać, bo przy obecnym układzie tabeli trzy punkty z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie mogą być na wagę złota. Ostatnie pięć meczów tych drużyn to aż cztery zakończone golem z obu stron. Obie linie defensywne tracą ponad dwa gole na mecz. W meczu w którym obie drużyny będą chciały zgarnąć pełną pule, bramkarze Fulham i West Brom będą kapitulować.

Nasz typ:

Obie drużyny strzelą gola

@STS – kurs 1,85