Premier League: Burnley – Tottenham kursy, typy (26.10.2020)

w Typy, autor:

Szóstą kolejkę angielskiej Premier League zakończy mecz na Turf Moor. W poniedziałkowy wieczór do Burnley zawita Tottenham. Ekipa Jose Mourinho zamierza zdobyć trzy oczka które pozwolą powrócić do czołówki.

26.10.2020 Burnley Remis Tottenham
Najlepszy kurs 6,40 4,60 1,55
Bukmacher FORTUNA Totalbet STS / FORTUNA / Totalbet

Burnley – Tottenham zapowiedź

Tottenham po zaliczeniu wpadki na początku sezonu i porażce z drużyną Evertonu prezentuje się znakomicie. Od tego momentu są drużyną niepokonaną. Wygrali 7 meczy we wszystkich rozgrywkach oraz dwa razy zremisowali w Premier League. Choć we wspomnianych remisach także powinni przypisać sobie 3 oczka do swojego dorobku. W spotkaniu z Newcastle stracili gola w 97 minucie z karnego, a w spotkaniu z West Ham prowadzili w 84 minucie 3:0. Burnley o początku sezonu sezonu chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Porażka na inaugurację ligi z Leicester nie była żadną niespodzianką. Zdobycie 1 punktu w meczach z drużynami Sounthampton, Newcastle i West Brom jest rozczarowujące.

Burnley – Tottenham zapowiedź typ

Tottenham jest faworytem tego meczu. Ekipa Portugalczyka w tym sezonie imponuje skutecznością. Od porażki z Evertonem strzeliła łącznie 32 gole w 9 meczach co daje kapitalną średnią ponad 3,5 gola na spotkanie. By chcieć walczyć o najlepszą czwórkę takie mecze muszą wygrywać, dlatego sądzę że rozpędzeni goście wygrają to spotkanie a duet Son – Kane zapewni dużo goli.

Nasz typ:

Typ: 2/+2,5

@pzbuk – kurs – 2,20