Premier League: Arsenal vs Sheffield Utd. kursy, typy (04.10.2020)

w Typy, autor:

Po dwóch dobrych pierwszych meczach, w których gracze Arsenalu pokonali Fulham i West Ham, Kanonierzy ulegli zespołowi Liverpoolu i odnotowali pierwszą porażkę w sezonie. Mimo, że Arsenal pierwszy zdobył bramkę to jednak to mistrzowie Anglii mieli ten mecz pod kontrolą. Teraz podopieczni Mikel Artety będą chcieli zmazać złe wrażenie z ostatniego meczu i mają na to szanse, bo na Emirates przyjeżdża Sheffield United, które zaczęło sezon od trzech porażek.

Arsenal vs Sheffield Utd. kursy bukmacherskie

04.10.2020 Arsenal Londyn Remis Sheffield Utd
Najlepszy kurs 1,55 4,407,10
Bukmacher STS / TotalbetBetClic / TotalbetFORTUNA

Oprócz trzech porażek na początku sezonu problemem Sheffield United jest też brak skuteczności z przodu. Drużyna w dotychczasowych meczach nie potrafiła znaleźć drogi do bramki rywala przegrywając z Leeds i Aston Villą 0:1 oraz z Wolverhampton 0:2.

Arsenal za to ma dobrą passę w meczach u siebie. Na Emirates nie przegrał w 14 z 15 ostatnich meczów (we wszystkich rozgrywkach). Dodatkowo w ostatnich 16 meczach jego rywale po pierwszych 45 minutach gry nie byli ani na prowadzeniu.

Arsenal vs Sheffield Utd. – typy bukmacherskie.

Nasze oczy będą skierowane na Alexandre Lacazette, który wpisał się na listę strzelców w każdym meczu rozgrywanym w tym sezonie. Naszym zdaniem jest duża szansa, że Francuz podtrzyma tę passę, więc zdecydowaliśmy się wejść w ten zakład.

TYP: Alexandre Lacazette strzeli bramkę

@BetClic – 2,38