Mecz: 1. Liga: GKS Tychy vs GKS Jastrzębie – kursy, typy (23.10.2020)

w Typy, autor:

GKS Tychy na rozpoczęcie dziesiątej kolejki I ligi zmierzy się z GKS Jastrzębie. Gospodarze tego meczu będą chcieli utrzymać dobrą formę z poprzedniego spotkania, w którym to wygrali aż 4:0 z Chrobrym Głogów. Goście przyjadą poszukać pierwszego zwycięstwa w sezonie.

23.10.2020 GKS Tychy Remis GKS Jastrzębie
Najlepszy kurs 1,71 4,00 5,40
Bukmacher FORTUNA FORTUNA forBEt

GKS Tychy vs GKS Jastrzębie zapowiedź

Tyszanie po ośmiu rozegranych meczach zajmują 6 pozycję z dorobkiem 14 oczek. Początek sezonu w ich wykonaniu był poniżej oczekiwań, ponieważ w meczach ze Stomilem Olsztyn i Zagłębiem Sosnowiec zdobyli tylko jeden punkt. Od 3 serii gier szło im zdecydowanie lepiej. Przez następne 6 spotkań zanotowali 4 zwycięstwa, remis i porażkę. Zwyciężyli między innymi z mającą aspirację do awansu Arką Gdynia i to na ich obiekcie. GKS Jastrzębie może tylko pozazdrościć przeciwnikom takich zdobyczy. Po 8 spotkaniach udało im się zremisować tylko raz z Miedzią Legnica. Reszta gier skończyła się zerowym dorobkiem punktowym.

GKS Tychy vs GKS Jastrzębie typ

Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania i jeżeli chcą włączyć się w walkę o Ekstraklasę muszę takie mecze wygrywać. Tym bardziej grając na własnym obiekcie. Ich bilans bramkowym to 11 goli strzelonych i 6 straconych co daję średnią 2,1 gola w meczach z ich udziałem. GKS Jastrzębie ma statystykę 4 goli strzelonych do 15 straconych. Owe 4 trafienia udało im się strzelić w 3 spotkaniach a pozostałe 5 ich przeciwnicy kończyli z czystym kontem. W ostatnich 6 meczach z ich udziałem padło tylko 10 goli co daję średnią 1,6 na mecz.

Nasz typ:

1/-3,5

@forBET 2,19