Ligue 1: Strasbourg – Olympique Marsylia – kursy, typy (06.11.2020)

w Typy, autor:

Po nieudanych meczach Ligi Mistrzów z FC Porto i Manchesterem City drużyna z Marsylii wraca na krajowe podwórko by otworzyć 10 kolejkę francuskiej Ligue 1. Ich przeciwnikiem będzie przedostatni w tabeli Strasbourg.

06.11.2020 Strasbourg Remis Olimpique Marsylia
Najlepszy kurs 3,05 3,33 2,55
Bukmacher forBET / Totalbet BetClic STS / Fortuna / Totalbet

Strasbourg – Olympique Marsylia zapowiedź

Drużyna prowadzona przez Andre Villasa – Boasa swojej przygody w Lidze Mistrzów nie może zaliczyć do udanych. Trzy mecze i trzy porażki bez gola strzelonego. Wyrównany został rekord Ligi Mistrzów w serii porażek z rzędu. Licznik ten dla Marsylii na razie wynosi dwanaście, a przecież mają jeszcze trzy mecze w grupie więc jest szansa go pobić. Inaczej sytuacja wygląda na

rodzimym podwórku. Osiem spotkań i tylko jedna porażka. Ostatnie mecze to dwa zwycięstwa i trzy remisy w tym z Lyonem i Lille. Do tego na wyjazdach w czterech meczach uzbierali aż dziesięć punktów, wygrywając między innymi z PSG. Ich dzisiejsi rywale fatalnie radzą sobie na początku rozgrywek. Tylko dwie wiktorie w dziewięciu meczach spowodowały znalezienie się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Wygrali tylko z ostatnim Dijon i czternastym Brestem.

Strasbourg – Olympique Marsylia typ

Drużyna prowadzona przez Portugalczyka tym spotkaniem na pewno będzie chciała zmazać plamę po meczach Ligi Mistrzów oraz utrzymać serię zwycięstw w lidze, która umocni jej miejsce w czołówce tabeli. Przedostatni Strasbourg jest rywalem niewygodnym, ale też bezkompromisowym przez co przegrał tak dużą ilość spotkań. Typuję że drużyna gości zaprezentuje się z jak najlepszej strony i udowodni że ligowa tabela nie kłamie.

Nasz typ:

zwycięstwo Olimpique

kurs – 2,55

@STS

@Fortuna

@Totalbet