Ligue 1: Nimes – PSG kursy, typy (16.10.2020)

w Typy, autor:

Po intensywnym tygodniu meczów reprezentacji Narodowych powoli wracamy do rozgrywek ligowych. Co prawda większość topowych lig wraca do gry w dniu jutrzejszym, to już dziś Francja zaproponowała nam spotkanie Nimes z PSG.

16.10.2020 Nimes Remis PSG
Najlepszy kurs 10,99 6,61 1,22
Bukmacher eWinner eWinner eWinner

Ligue 1: Nimes – PSG zapowiedź

Na Stade des Costières przyjeżdża dziś drużyna mistrza Francji. PSG prowadzone przez Thomasa Tuchela nie najlepiej rozpoczęło sezon przegrywając 2 pierwsze spotkania ( z Lens oraz Marsylią) w stosunku 0:1. Od tego momentu coś drgnęło w drużynie z Paryża i w kolejnych 4 spotkaniach zgromadzili komplet punktów zdobywając 12 bramek i tracąc tylko jedną.

Gospodarze, którzy z dorobkiem 8 punktów zajmują 13 pozycje w tabeli po zwycięstwie na inaugurację sezonu z Brest musieli czekać na kolejne aż do ostatniej kolejki kiedy to udało im się odprawić z kwitkiem Montpellier, po drodze notując dwa remisy i dwie porazki. Nimes jak dotąd strzeliło 9 a stracili 7 bramek. Ostatnie spotkania bezpośrednie to zdecydowane zwycięstwa PSG. 3 spotkania i stosunek bramek 10:2 mówią same za siebie.

Ligue 1: Nimes – PSG Typ

Patrząc na coraz lepszą formę Paryżan i ostatnie dwa spotkania bezpośrednie z Nimes zaproponuje dziś zakład na to, że PSG zachowa czyste konto.

Nasz Typ:

PSG czyste konto – TAK

@eWinner 2.06