Ligue 1: Dijon vs Rennes – kursy, typy (16.10.2020)

w Typy, autor:

Po przerwie reprezentacyjnej jako pierwsi na boiska francuskiej ekstraklasy wybiegną piłkarze drużyny Dijon i Rennes. Gospodarze będą chcieli uzyskać pierwsze trzy punktu w sezonie i odbić się od dna. Natomiast goście, którzy plasują się na czele tabeli, zrobią wszystko by status lidera utrzymać. 

16.10.2020 Dijon Remis Remis
Najlepszy kurs 4,90 3,90 1,80
Bukmacher forBET / BetClic / Totalbet BetClic Totalbet

Dijon vs Rennes zapowiedź

Dijon to drużyna, która fatalnie weszła w sezon. Przegrała pięć z sześciu do tej pory rozegranych spotkań, łącznie strzelając tylko 3 gole, a tracąc ich aż 13. We wszystkich przegranych spotkaniach byli drużyną wyraźnie słabszą od swojego oponenta. Jedynym wyjątkiem był mecz z Montpellier, w którym to w 90 minucie stracili gola z rzutu karnego. Rennes to obecnie niespodziewany lider tabeli Ligue 1. Do tej pory wygrali cztery mecze oraz dwa razy padł bramkowy remis. Zdobyli czternaście goli, tracąc połowę mniej. 

Dijon vs Rennes typ

Dla Rennes spotkanie z ostatnim zespołem w tabeli wydaje się być meczem który muszą wygrać. Lecz historia spotkań tych dwóch drużyn pokazuję, że nie będzie to łatwy mecz. Na 9 spotkań obu ekip w Ligue 1 bilans jest korzystniejszy dla Dijon. 4 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. W 6 z nich obie drużyny strzelały gole. Dijon u siebie wygrało ostatnie 4 spotkania z Rennes w lidze. To pokazuję jak niewygodnym terenem jest Stade Gaston Gerard dla ekipy Rennes. Dodatkowo w tym meczu za kartki pauzuje filar defensywy gości – Da Silva, a także dobrze znany kibicom – N’Zonzi. Stąd też zagranie typu na gole po obu stronach wydaje się być bezpieczniejszym niż czyste zwycięstwo lidera Ligue 1.

NASZ TYP:

Obie drużyny strzelą bramkę

1,86

@Totalbet