Ligue 1: Brest – Lille – kursy, typy (08.11.2020)

w Typy, autor:

W niedzielne południe w ramach 10 kolejki spotkań o mistrzostwo Francji drużyna Brest podejmie na własnym stadionie Lille. Goście nie przegrali w tym sezonie spotkania ligowego i zamierzają utrzymać ten stan rzeczy w tym meczu.

08.11.2020 Brest Remis Lille
Najlepszy kurs 4,20 3,85 1,90
Bukmacher forBET, Totalbet Totalbet Fortuna, Totalbet, STS

Brest – Lille zapowiedź

Gospodarze tego spotkania ostatnich tygodni nie mogą zaliczyć do udanych. Tylko jedno zwycięstwo w pięciu meczach spowodowało spadek w ligowej tabeli na 14 miejsce. Po dziewięciu kolejkach zgromadzili dziewięć punktów, ani razu nie remisując. W meczach drużyny prowadzonej przez trenera Oliviera Dall’Oglio pada bardzo dużo bramek. Dwanaście goli strzelonych i dwadzieścia straconych daje średnią ponad 3,5 bramki na mecz. Lille przed tą kolejką zajmowało drugie miejsce w tabeli. Po dziewięciu meczach są jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Jednak aż cztery spotkania zakończyli podziałem punktów z rywalem. Wszystkie remisy padły z drużynami plasującymi się tuż za gośćmi tego spotkania. Oraz wszystkie zakończyły się wynikiem 1:1. Były to jedyne bramki stracone przez zespół prowadzony przez trenera Galtiera. W pozostałych pięciu spotkaniach zawodnicy Lille schodzili zwycięsko zachowując czyste konto. 

Brest – Lille typ

Historia spotkań ligowych w tym sezonie pokazała, że Lille nie ma problemu z pokonywaniem drużyn z dolnej części tabeli. Każdy mecz z taką drużyną kończył się pewnym, niekwestionowanym zwycięstwem ze średnią goli dwa na mecz i zachowanym czystym kontem. Sądzę, że dodatkowo podbudowani znakomitym zwycięstwem w czwartek na San Siro nie będą mieli problemów z pokonaniem na wyjeździe drużyny Brest.

Nasz typ:

Wygrana Lille – kurs 1,90

@Fortuna

@Totalbet

@STS