Liga Narodów: Portugalia vs Szwecja – typy, kursy (14.10.2020)

w Typy, autor:

Do Lizbony przyjeżdża reprezentacja Szwecji, która nie ma zbyt wiele do powiedzenia w obecnej edycji Ligi Narodów. Czy osłabieni brakiem Cristiano Ronaldo który zmaga się z Koronawirusem Portugalczycy poradzą sobie z czerwona latarnią grupy? A może to „Trzy Korony” zakończą serię porażek i urwą punkty faworytom tego spotkania?

14.10.2020 Portugalia Remis Szwecja
Najlepszy kurs 1,76 3,75 5,21
Bukmacher LV BET Totolotek Totolotek

Portugalia vs Szwecja zapowiedź

Obydwa zespoły przystępują w zgoła odmiennych nastrojach, jeśli chodzi o Ligę Narodów. Gospodarze liderują w grupie z dorobkiem 7 punktów w 3 meczach, a ich bilans bramkowy to 6:1. Pozwala to z optymizmem patrzeć na przyszłość, ale po meczach które na przestrzeni kilku wcześniejszych dni rozegrali podopieczni Fernando Santosa powinny zaświecić lampę ostrzegawczą. Gdy 7 dni temu Portugalia mierzyła się towarzystwo z Hiszpania, wiele osób oczekiwało spotkania w którym padnie sporo goli, tym czasem mecz zakończył się wynikiem 0:0, a posiadanie piłki przez Portugalię na poziomie 36% pokazuje, że nie mieli wiele do zaoferowania w tym spotkaniu. Cztery dni po tym meczu ekipę Ronaldo i spółki czekało spotkanie z mocną reprezentacją Trójkolorowych i tu również padł bezbramkowy remis, który trzeba powiedzieć był w pełni zasłużony, o czym świadczą statystyki tego spotkania ( identyczne posiadanie piłki, sytuację bramkowe strzały celne i niecelnie). Szwedom którzy na swoim koncie w Lidze Narodów mają komplet porażek i stosunek bramek 1:5 pozostaje już tylko zażarta walka o uniknięcie gradacji do dywizji B w przyszłym sezonie. Porażka w ostatniej kolejce skomplikowała ich sytuację jeszcze bardziej, bo ulegli oni Chorwatom, którzy tak samo jak piłkarze Anderssona skupiają się na obronie bytu w dywizji A. Porażki grupowe z Portugalią 0:2 kończąc mecz w 10 i z Francją 0:1 pokazują, że Szwedzi dość dobrze radzą sobie w defensywie, co moim zdaniem może mieć przełożenie na wynik starcia z Portugalią, która przypomnijmy jest osłabiona brakiem Ronaldo.

Portugalia vs Szwecja typ

Zastanawiałem się w jakie zdarzenie miało by rację bytu w tym meczu i postanowiłem zaryzykować na Portugalię i poniżej 2.5 gola.

Nasz Typ:

1/-2.5

@Totalbet 3.15