Liga Mistrzów: Ferencvaros – Dynamo Kijów – kursy, typy (28.10.2020)

w Typy, autor:

Do Budapesztu wraca Liga Mistrzów po 25 latach. W grupie G zmierzą się drużyny które będą walczyć o 3 miejsce dające awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Węgierski Ferencvaros zmierzy się z Dynamem Kijów

28.10.2020 Ferencvaros Remis Dynamo Kijów
Najlepszy kurs 3,553,50 2,28
Bukmacher STSforBET FORTUNA

Ferencvaros – Dynamo Kijów zapowiedź

Mistrz Węgier prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. W lidze po 6 spotkaniach mają na koncie 16 punktów z bilansem bramkowym 14:3. W pierwszym meczu grupowym ulegli Barcelonie aż 5:1, ale była to jedyna porażka od 23 czerwca. Drużyna z Kijowa czeka arcytrudne zadanie ponieważ stadion Ferencvarosu to prawdziwa twierdza. Ostatnią drużyną która zdobyła tutaj komplet punktu w meczu o stawkę był Ludogorec Razgrad. Miało to miejsce w fazie grupowej Ligi Europy ponad rok temu, dokładnie 3 października 2019 roku. Od tego momentu bezskutecznie próbowały wygrać takie europejskie marki jak: CSKA Moskwa, Espanyol czy Dynamo Zagrzeb.

Ferencvaros – Dynamo Kijów typ

Piłkarze Ferencvarosu są świadomi jak ważny jest to mecz w kontekście walki o 3 miejsce. Własny stadion, który jest twierdzą przy dopingu ograniczonej liczby, spragnionych Ligi Mistrzów po 25 latach czekania, fanów zniesie swoich graczy do maksimum możliwości. Typuję że goście mimo dobrej formy nie będą w stanie podbić obiektu Mistrza Węgier.

Nasz typ

Typ: 1X

@pzbuk – kurs 1,74