Liga Mistrzów: FC Barcelona vs Dynamo Kijów – kursy, typy (04.11.2020)

w Typy, autor:

W ramach trzeciej kolejki grupy G naprzeciwko FC Barcelony stanie Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorom w składzie. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze.

04.11.2020 FC Barcelona Remis Dynamo Kijów
Najlepszy kurs 1,11 14,50 31,00
Bukmacher Totalbet FORTUNA FORTUNA

FC Barcelona vs Dynamo Kijów zapowiedź

FC Barcelona bardzo dobrze weszła w te elitarne rozgrywki. Wygrali oba spotkania. Zwycięstwo z mistrzem Węgier było obowiązkiem i zostało odniesione bardzo pewnie. Trzy punkty w Turynie nie było takie oczywiste patrząc na ostatnie zawirowania w klubie. Messi wraz z kolegami z drużyny udowodnili że Liga Mistrzów wzmaga w nich dodatkowe pokłady sił. Wygrana dwa do zera na stadionie Juventusu było na pewno sukcesem. Dynamo Kijów w pierwsze kolejce nie postawiło wysoko poprzeczki Juventusowi i przegrali zasłużenie. W meczu z Ferencvarosem, z którym będą walczyć o trzecie miejsce w grupie, do pierwszej połowy wszystko szło po myśli drużyny ukraińskiej. Jednak do końca meczu nie udało się dowieźć dwubramkowego prowadzenia z przed przerwy i mecz zakończył się rozczarowującym remisem.

FC Barcelona vs Dynamo Kijów typ

W tym sezonie Dynamo Kijów tylko w dwóch meczach nie strzeliło gola. W pierwszym meczu grupowym Ligi Mistrzów z Juventusem oraz w drugiej kolejce ligowej z Desna. Linia defensywna Barcelony ostatnio nie ma dobrej passy. Neto wraz z obrońcami popełniają dużo błędów. Często są to błędy niewymuszone czego przykładem jest ostatni mecz ligowy i zachowanie Neto. Typuję że takich błędów nie wystrzegą się także w tym meczu, a Dynamo Kijów potrafiące strzelać gole taką pomyłkę wykorzysta. Bo to że FC Barcelona strzeli gola jestem pewien.

Nasz typ:

obie drużyny strzelą bramkę

@fortuna – kurs 2,49