Liga Europy: Lech Poznań – Standard Liege – kursy, typy (05.11.2020)

w Typy, autor:

W trzeciej serii spotkań grupy D Ligi Europy nasz jedynak w europejskich pucharach zmierzy się z belgijskim Standardem Liege. Dla obu drużyn to spotkanie jest niezwykle istotne, ponieważ przegrana oznacza praktycznie pozbawienie szansy na awans.

05.11.2020 Lech Remis Standard
Najlepszy kurs 2,55 3,55 3,10
Bukmacher Totalbet BetClic BetClic / forBET

Poznań – Standard Liege zapowiedź

Lech Poznań po świetnych meczach eliminacyjnych w Lidze Europy przystąpił do fazy grupowej z dużymi oczekiwaniami. Mimo dobrej gry w obu spotkaniach, szczególnie z Benfica Lizbona, nie zdołał uzbierać nawet punktu. Do tego spotkania Lechici przystąpią po serii 4 meczy bez zwycięstwa i ostatniej minimalnej wygranej w Pucharze Polski ze Zniczem Pruszków. Ważną informacją przed tym meczem jest fakt, że po raz pierwszy w fazie grupowej trener ma do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. Tego nie może powiedzieć trener Montanier. Oprócz wypadnięcia przez kontuzję filara linii obronnej, drużynę zaatakował koronawirus. Przez dodatni wynik testu w tym meczu nie będzie mogło zagrać aż 6 zawodników z podstawowej drużyny. Ostatnie pięć meczów Standardu to tylko jedno zwycięstwo w ostatnim meczu ligowym z Oostende. Po za tym trzy porażki i remis.

Lech Poznań – Standard Liege typ

Drużyna Kolejorza by myśleć o ugraniu czegoś więcej w tej edycji Ligi Europy musi to spotkanie wygrać. Dodatkowo każde zwycięstwo daje punkty do rankingu klubowego na przyszły sezon, który jest niezwykle istotny dla naszych drużyn. Sytuacja wydaje się idealna. Lech w najmocniejszym składzie kontra mocno osłabiona drużyna Standardu Liege. Typuję że dzisiaj  dobra gra wreszcie przełoży się na trzy punkty.

Nasz typ:

Wygrana Lecha

@Totalbet – 2,55