kwal. ME-U21 Polska Bułgaria kursy, typy (13.10.2020)

w Typy, autor:

Młodzieżowa reprezentacja Polski prowadzona przez Czesława Michniewicza rozegra dziś bardzo ważne spotkanie w kontekście awansu na Mistrzostwa Europy w którym ich przeciwnikiem będą rówieśnicy z Bułgarii. Obie ekipy wciąż mają bardzo duże szansę na to by zameldować się w turnieju głównym, ale żeby to osiągnąć muszą zwyciężyć w ostatnich dwóch spotkaniach grupowych.


PolskaRemisBułgaria
Najlepszy kurs1.583.804.95
bukmacherFortunaFortunaFortuna

Polska Bułgaria zapowiedź

Jeśli reprezentacja Polski dziś wygra, zapewni sobie minimum drugie miejsce, a to oznacza że mogą zostać zakwalifikowani jako jedni z pięciu najlepszych drużyn które zajęły drugie miejsca w swoich grupach. Nie będzie to jednak proste zadanie, tym bardziej że w ostatniej kolejce Polacy niespodziewanie ulegli rówieśnikom z Serbii którzy grają już o przysłowiową pietruszkę. Bilans ostatnich pięciu spotkań Biało Czerwonych to aż 3 porażki i dwa zwycięstwa ( nad liderującą w grupie Rosją i przedostatnią Estonią). Bilans bramkowy Polaków w Eliminacjach to 15 goli zdobytych i 6 straconych ( w tym 3 które padły w przegranym starciu właśnie z  Bułgarią). 

Bułgarzy, którzy mają jeszcze iluzoryczne szansę na zajęcie 2 miejsca w grupie i włączenie się do walki o awans na Mistrzostwa podobnie jak Polacy muszą do końca Eliminacji zgromadzić y punktów, a więc wygrać spotkanie z Polską oraz Estonią. Mając na uwadze taki rozkład rywali, uważam, że piłkarze trenera Dimitrova rzuca na szale wszystko aby wywieźć z Gdyni 3 punkty. W ostatnich pięciu spotkaniach udało im się wygrać 3 razy, raz zremisować oraz raz uznać wyższość swoich rywali. W Eliminacjach zdobyli dotychczas 10 goli tracąc tylko 4.

Polska Bułgaria typ

 Obie drużyny żeby liczyć się do końca w walce o awans muszą dziś wygrać, a to powinno zwiastować ofensywne usposobienie zarówno w obozie Polskim jak i Bułgarskim. Bukmacher Fortuna oferuje nam zakład łączony na BTTS/ +2.5 i myślę, że jest to bardzo prawdopodobne zdarzenie.

Nasz Typ:

BTTS/+2.5

@Fortuna 2.39