KHL: Siewierstal Czerepowiec vs Traktor Czelabińsk – kursy typy (15.10.2020)

w Typy, autor:

Dzisiaj ponownie przenosimy się na taflę KHL, a dokładniej będziemy gościć na obiekcie Ice Palace, gdzie gospodarze z Czerepowca będą podejmowali ekipę Traktora Czelabińsk. Dla obu drużyn to spotkanie ma znaczenie ambicjonalne. Goście za wszelką cenę chcą przerwać serie porażek z Siewierstalem, natomiast gospodarze będą chcieli utrzymać obecny stan rzeczy.

15.10.2020Siewierstal CzerepowiecRemisTraktor Czelabińsk
Najlepszy kurs2,703,952,25
BukmacherBetClicFORTUNABetFAN

Siewierstal Czerepowiec vs Traktor Czelabińsk zapowiedź

Zarówno gospodarze jak i goście zajmują w swoich konferencjach miejsca premiowane awansem do play- off i chcą pokazać że nie bez powodu się tam znajdują. Zawodnicy Traktora są ostatnio w przyzwoitej formie i zanotowali 4 zwycięstwa w 5 ostatnich spotkaniach, w których obejrzeliśmy 27 goli ( 16 zdobytych i 11 straconych). Na drugim biegunie formy jest drużyna trenera Razina która gra ostatnio w kratkę i na 5 spotkań zwyciężyła tylko dwa razy, bilans bramkowy gospodarzy to 10 goli strzelonych i 16 straconych.

Siewierstal Czerepowiec vs Traktor Czelabińsk typ

Celuje w tym meczu na +4.5 gola. Pomimo tego że w ostatnich 5 spotkaniach tych drużyn tylko w 3 padło więcej niż 5 goli, to patrząc na ostatnią formę obu drużyn i średnią powyżej 5 bramek na mecz myślę że jest dość realny scenariusz.

Nasz Typ:

+4.5 gola

@BetClic 1.88