I liga: Widzew Łódź – GKS Bełchatów – kursy, typy (10.11.2020)

w Typy, autor:

We wtorkowy wieczór zostanie rozegrany zaległy mecz 10 kolejki I ligi. Naprzeciw siebie staną Widzew Łódź i GKS Bełchatów.

10.11.2020 Widzew Remis GKS
Najlepszy kurs 2,16 3,454,25
Bukmacher Fortuna FortunaSTS

Widzew Łódź – GKS Bełchatów zapowiedź

Widzew Łódź przystąpi do tego meczu najprawdopodobniej w niepełnym składzie, tak jak to miało miejsce kilka dni temu w meczu z Miedzią Legnica. Wszystko za sprawą wykrytych przypadków koronawirusa w zespole Łódzkim. Z tego też powodu mecz z Bełchatowem był już dwukrotnie przekładany. Mimo braków kadrowych „Widzewiakom” zabrakło kilku minut by wyjść z potyczki z Miedzią zwycięsko. W 92 minucie spotkaia, piłkarz drużyny z Legnicy doprowadził do wyrównania stanu meczu.

Do tej pory gospodarze uzbierali w 10 meczach 12 oczek. Strzelając osiem goli i tracąc przy tym trzynaście. Ich dzisiejszy rywal ma dwa punkty mniej, mimo że bilans spotkań jest identyczny. Wszystko przez odjęcie dwóch punktów decyzją związku. Drużyna z Bełchatowa, która ominął wirus, prezentuje się ostatni bardzo dobrze. Dzierży passe czterech meczów bez porażki. Warto zaznaczyć iż były to mecze rozgrywane z drużynami, które obecnie są niżej od nich w tabeli.

Widzew Łódź – GKS Bełchatów typ

GKS Bełchatów przyjeżdża na Widzew z zamiarem podtrzymania passy bez porażki. Historia ostatnich meczów tych drużyn, gdy gospodarzem był Widzew kończyła się remisem lub minimalnym zwycięstwem gospodarzy, co pokazuje jak wyrównane są derby województwa łódzkiego. Przy brakach treningowych i kadrowych gospodarza oraz dobrej dyspozycji w ostatnim czasie goście realnie mogą powalczyć minimum o punkt.

Naasz typ

X2

@Fortuna – kurs 1,76