I liga: ŁKS Łódź – Korona Kielce – kursy, typy (11.11.2020)

w Typy, autor:

Dzisiejszego popołudnia Pierwsza liga serwuje nam namiastkę Ekstraklasy, a wszystko przez starcie ŁKSu Łódź z Koroną Kielce, czyli zespołów które w ubiegłym sezonie opuściły szeregi „Najlepszej Ligi Świata”.

11.11.2020 ŁKS Remis Korona
Najlepszy kurs 1,56 4,20 7,10
Bukmacher Fortuna Fortuna LV BET

ŁKS Łódź – Korona Kielce zapowiedź

Oba zespoły deklarowały, że po spadku z Ekstraklasy będą chciały wrócić tam jak najszybciej, ale póki co bliższy temu jest ŁKS Łódź który prezentuje naprawdę wyśmienitą formę. Nie ma w pierwszoligowej stawce zespołu który strzelił by więcej bramek niż ŁKS który jest jednocześnie jedną z 3 drużyn z najmniejszą ilością bramek straconych. Bilans 24-4 pozwolił piłkarzom prowadzonym przez Wojciecha Stawowego zgromadzić 25 punktów 9 spotkaniach na co składa się 8 zwycięstw i jeden remis który padł w starciu z innym spadkowiczem z Ekstraklasy, Arką  Gdynia.

Trochę inaczej wyobrażał sobie realia pierwszoligowe zespół trenera Bartoszka który w dotychczasowej kampanii zgromadził „tylko” 12 punktów, a więc ponad połowę mniej niż ich dzisiejszy rywal dzięki czemu Korona znajduje się na 10 pozycji w tabeli do miejsca premiowanego grą w barażach o awans traci 6 „oczek”. Ujemny bilans bramkowy nie stawia Kielczan w dobrym świetle, zespół stracił już 12 goli a strzelił tylko 9 z czego aż 3 w ostatnim  spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.

ŁKS Łódź – Korona Kielce typ

Choć trzy ostatni spotkania bezpośrednie to pewne zwycięstwa Korony, to w obecnej sytuacji zdecydowanym faworytem jest zespół ŁKSu. Co więcej, patrząc na ofensywne poczynania Łodzian i problemy Kielczan w defensywie spodziewam się w tym spotkaniu kilku goli dlatego zaproponuję Wam dziś typ na zwycięstwo ŁKSu i co najmniej 3 bramki.

Nasz typ

ŁKS i powyżej 2.5 gola

@Fortuna 2.16