El. Euro 2020: Serbia – Szkocja – kursy, typy (12.11.2020)

w Typy, autor:

Dziś wieczorem rozegrane zostaną finałowe spotkania barażowe o awans na Euro 2020 które zostało przełożone na przyszły rok. Najciekawszym spośród czterech spotkań wydaje się być starcie na stadionie Rajko Mitić gdzie reprezentacja Serbii podejmie Szkotów.

12.11.2020 Serbia Remis Szkocja
Najlepszy kurs 1,70 3,80 6,00
Bukmacher Fortuna Totolotek PZBuk

Serbia – Szkocja zapowiedź

Serbowie stają przed olbrzymią szansą zagrania na Euro po raz pierwszy od 20 lat kiedy to jeszcze pod nazwą Federalnej Republiki Jugosławii dotarli do ćwierćfinału turnieju rozgrywanego na boiskach Belgii i Holandii. Podopieczni Ljubisy Tumbakovica w głównych eliminacjach do turnieju zajęli 3 miejsce, ale dobre występy w Lidze Narodów zaowocowały grą w playoff. Serbia w ostatnich pięciu spotkaniach trzykrotnie remisowała, raz zwyciężyła po dogrywce w półfinale baraży z Norwegią 1:2 i poniosła 2 porażki. Bilans bramkowy we wspomnianych spotkaniach to pięć goli strzelonych i siedem straconych. Reprezentacja Szkocji również grę w Playoff zawdzięczają dobrej postawie w Lidze Narodów. Zespół który w grupie I zajął 3 miejsce z dużą stratą do Belgii i Rosji. Zespół prowadzony przez Steve’a Clarke’a znajduje się obecnie w bardzo dobrej dyspozycji, czego potwierdzeniem jest brak porażki w ostatnich ośmiu spotkaniach. biorąc pod uwagę tylko pięć ostatnich spotkań zespołu, mamy bilans 4 zwycięstw (w tym jedno po rzutach karnych) oraz remis. Szkoci w tych spotkaniach zdobyli 5 bramek a stracili ich 2.

Serbia – Szkocja typ

Biorąc pod uwagę obecną formę obu zespołów jestem mocno zdziwiony kursem na zespół Szkocji który proponują bukmacherzy. Osobiście uważam ze stać ich na zwycięstwo w regulaminowym czasie, ale żeby się zabezpieczyć spróbuję dziś zagrać na awans Szkocji.

Nasz typ

Awans Szkocji

@STS 3.45