El. Euro 2020: Gruzja – Macedonia Północna – kursy, typy (12.11.2020)

w Typy, autor:

Czwartkowe mecze finałowe baraży o przełożone Mistrzostwa Europy rozpocznie mecz Gruzji z Macedonią Północną. Dla obu drużyn awans na Euro będzie historycznym wyczynem. Niestety awansować może tylko jedna drużyna, zatem zapowiada się niesamowicie zacięte spotkanie.

12.11.2020 Gruzja Remis Macedonia Północna
Najlepszy kurs 2,702,903,20
Bukmacher forBET Fortuna forBET

Gruzja – Macedonia Północna zapowiedź

Reprezentacja Gruzji w ostatnich pięciu grach, które odbyły się na jesieni nie przegrała ani razu. Gruzini zaliczyli trzy remisy i jedno zwycięstwo w Lidze Narodów w dywizji C oraz wygrali półfinałowy mecz barażowy z Białorusią. Ich dzisiejszy rywal może pochwalić się takim samym bilansem. Także wygrali jeden mecz i trzy zremisowali w Lidze Narodów dywizji C oraz wygrali półfinałowy mecz barażowy z Kosowem. Obie reprezentacje spotkały się we wrześniu i październiku właśnie w Lidze Narodów. Oba spotkania zakończyły się bramkowym remisem. W obu spotkaniach Gruzini wychodzili na prowadzenie i nie utrzymali tego wyniku do końca. W obu spotkaniach został przyznany rzut karny, dla każdej z drużyn. W obu spotkaniach Macedończycy kończyli w dziesiątkę. Te przykłady pokazują jak wyrównane to będzie starcie , tym bardziej że na zwycięzcę czeka historyczny awans.

Gruzja – Macedonia Północna zapowiedź typ

Macedonia Północna w każdym jesiennym spotkaniu zarówno strzelała jak i traciła gola w meczu. U Gruzinów miało to miejsce tylko gdy remisowali. Oba zwycięstwa odnieśli minimalnym wynikiem 1:0. Bezpośrednie mecze wskazują że obie drużyny będą walczyły do końca i liczę na gole z obu strona tak jak miało to miejsce w dwóch wcześniejszych potyczkach. Dodatkowo atrakcyjnie wygląda sytuacja z rzutem karnym w meczu. Na 10 spotkań jakie drużyny rozegrały tej jesieni tylko we dwóch nie został odgwizdany rzut karny. Oczywiście w obu meczach bez pośrednich tych ekip rzut karny miał miejsce.

Typ: BTS

Typ: Rzut karny