Ekstraklasa: Warta Poznań – Legia Warszawa kursy, typy (02.11.2020)

w Typy, autor:

W poniedziałkowy wieczór Ekstraklasa nadrabia zaległości z 6 kolejki i serwuje nam spotkanie beniaminka z Poznania z Mistrzem Polski.

02.11.2020 Warta Poznań Remis Legia Warszawa
Najlepszy kurs 7,40 4,70 1,50
Bukmacher LV BET BetClic STS

Warta Poznań – Legia Warszawa zapowiedź

Zieloni powrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej po 25 latach przerwy. Drużyna prowadzona przez Piotra Tworka zgromadziła dotychczas 7 punktów w siedmiu spotkaniach zdobyli tylko 5 goli i razem z Piastem dzierżą tytuł najmniej skutecznej drużyny w lidze, a rywale zaaplikowali im 6 bramek a mniej straciła tylko Pogoń Szczecin.

Wojskowi którym zupełnie nie wiodło się na początku sezonu w lidze i Europejskich pucharach po zmianie trenera wygląda na drużynę która zaczyna łapać oddech. Dorobek 13 punktów w siedmiu spotkaniach plasuje ekipę Czesława Michniewicza na 7 pozycji w lidze. Warszawiacy strzelili w lidze do tej pory 9 goli a stracili ich 8.

Warta Poznań – Legia Warszawa typ

Biorąc pod uwagę to, że Warta ma jedną z najlepszych formacji defensywnych w lidze oraz Fakt, że Legioniści nie prezentują wybitnej formy w ofensywie nie spodziewam się dużej ilości bramek w tym spotkaniu. Wydaje mi się że zdarzenie zaproponowane przez bukmachera BetClic na ilość goli pomiędzy 2 a 3 jest bardzo prawdopodobne.

Nasz Typ:

Liczba goli 2-3

@BetClic 1.96