Ekstraklasa: Warta Poznań – Górnik Zabrze – kursy, typy (26.10.2020)

w Typy, autor:

Na zakończenie ósmej serii spotkań w Polskiej ekstraklasie górnik Zabrze wybiera się do Grodziska Wielkopolskiego gdzie domowe spotkania rozgrywa Warta Poznań.

26.10.2020 Warta Poznań Remis Górnik Zabrze
Najlepszy kurs 3,35 3,52 2,30
Bukmacher LV BET FORTUNA FORTUNA

Warta Poznań – Górnik Zabrze zapowiedź

Beniaminek obecny sezon rozpoczął od 3 porażek i remisu w których nie zdobył nawet gola. Wymuszona przerwa spowodowana Koronawirusem w zespole z Poznania oraz przerwa na spotkania Reprezentacji Narodowych dobrze wpłynęła na zespół prowadzony przez Piotra Tworka który od tego momentu zaliczył zwycięstwo z Wisłą Płock i Podbeskidziem w których strzelili 5 bramek. Zieloni tracili po jednym golu w 5 na 6 rozegranych spotkań, a jedyne czyste konto zachowali w meczu z Piastem który zakończył się wynikiem 0:0. Zabrzanie którzy na start sezonu zaliczyli komplet czterech zwycięstw i byli liderami rozgrywek od jakiegoś czasu znajdują się na równi pochyłej. Ostatnie 3 spotkania to remis z Wisłą Kraków i porażki z Zagłębiem Lubin i Rakowem Częstochowa w których zdobyli tylko jedną bramkę. Ogólny bilans zespołu Marcina Brosza to 13 bramek zdobytych i 8 straconych.

Warta Poznań – Górnik Zabrze zapowiedź typ

Warta której gra wygląda coraz lepiej będzie chciała utrzymać obecną formę i powalczyć o komplet punktów, z kolei Górnik liczy na to że uda im się przełamać złą serie właśnie z Beniaminkiem. Myślę że Zabrzanie będą chcieli przejąć inicjatywę na boisku, a Warta nastawi się na grę z kontry która dość dobrze im wychodzi. Jest duże prawdopodobieństwo że oba zespoły strzelą dziś gole i tak też zagramy.

Nasz Typ:

Oba zespoły strzelą gola

@STS 1.70