Ekstraklasa Pogoń Szczecin – Podbeskidzie – kursy, typy (09.11.2020)

w Typy, autor:

Kończącym meczem 10 kolejki naszej Ekstraklasy będzie spotkanie Pogoni Szczecin z beniaminkiem z Bielska – Białej. Gospodarze po przerwie spowodowanej koronawirusem prezentują się bardzo dobrze. W poniedziałkowy wieczór będą chcieli dopisać sobie kolejne trzy punkty i utrzymać pozycje w czołówce tabeli.

09.11.2020 Pogoń Szczecin Remis Podbeskidzie
Najlepszy kurs 1,624,706,40
Bukmacher FORTUNAforBETTotalbet

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie zapowiedź

Pogoń Szczecin nie przegrało siedmiu kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach. Pokonując między innymi Jagiellonie, Śląsk i Lechię. Nikt w tym sezonie nie zdobył obiektu w Szczecinie. Wszystko to przełożyło się na wysokie czwarte miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do lidera, ale mając o jedno spotkanie mniej. Pogoń nie jest drużyną szczególnie ekspresyjną, do czego zdążyła nas przyzwyczaić. Tak jest i w tym sezonie. Widać że ich sukces jest budowany na dobrej organizacji gry. Są najlepszą obroną w lidze tracąc do tej pory tylko 4 gole, strzelając jedynie 9. Tyle samo co dzisiejszy rywal „Portowców”. Podbeskidzie mimo takiej samej liczby strzelonych goli zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli. Różni ich od Pogoni gra defensywna. Są najgorsi w lidze pod względem straconych goli. Przeciwnicy w ośmiu meczach wbijali im piłkę do bramki aż 21 razy co daje średnią ponad 2,5 gola na mecz.

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie typ

Dla Pogoni to teoretycznie najsłabszy rywal z jakim gospodarze mierzyli się do tej pory. Dobra gra w ostatnich tygodniach napawa optymizmem przed tym spotkaniem. Obstawiam że piłkarze Pogoni z wygraną nie będą mieli problemów i zrobią to w sposób typowy dla tej drużyny.

Nasz typ:

Typ: 1/-3,5