Ekstraklasa: Legia – Lech – kursy, typy (08.11.2020)

w Typy, autor:

Przed nami spotkanie na które czeka każdy fan Polskiej piłki, starcie odwiecznych rywali. Spotkanie, które rozgrzewa do czerwoności kibiców obu drużyn i nie tylko. W 9 kolejce naszej rodzimej ligi Legia Warszawa podejmuje na Łazienkowskiej Lecha Poznań.

08.11.2020 Legia Remis Lech
Najlepszy kurs 2,55 3,66 3,07
Bukmacher STS FORTUNA Totolotek

Legia – Lech zapowiedź

Mistrz Polski po kompromitującym początku sezony wydaje się łapać w końcu wiatr w żagle. Wojskowi, którzy w słabym stylu zaprezentowali się w Eliminacjach do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, w lidze również nie prezentowali się najlepiej co zaowocowało zastąpieniem Aleksandra Vukovica przez Czesława Michniewicza. Legioniśći pod wodzą nowego trenera spisują się coraz lepiej, czego efektem są 3 zwycięstwa i jeden remis odkąd zespół przejął właśnie Michniewicz. Wojskowi w lidze zdobyli jak dotąd 16 punktów w 8 kolejkach strzelając 12 bramek i tracąc ich 8. Najlepszym strzelcem zespołu z 8 bramkami na koncie jest Thomas Pekhart.

Kolejorz który na wiosnę spisywał się fenomenalnie i to w głównej mierze dzięki dobrej formie młodzieży z Akademii Lecha zdołał wywalczyć wicemistrzostwo co pozwoliło mu się zakwalifikować do Eliminacji Ligi Europy. W obecnym sezonie zauważalne jest obniżenie lotów przez zespół Dariusza Żurawia. Wydawać się może, że Lech w rozgrywkach Europejskich a Lech na krajowym podwórku to dwa różne zespoły. Kolejorz bez większych problemów przebrnął przez eliminacje Ligi Europy trafiając do grupy z Rangersami, Benficą Lizbona i Standardem Liege. W 3 spotkaniach wywalczyli 3 punkty za zwycięstwo ze Standardem uznając wyższość Sportingu i Rangersów nie odstępując od nich zbytnio poziomem gry. W lidze wiedzie im się o wiele gorzej i na 7 spotkań zdołali uzbierać 9 punktów przy bilansie 13 bramek zdobytych i aż 11 straconych.

Legia – Lech typ

Oba zespoły zawsze przystępują do tych spotkań podwójnie zmotywowane i pod presją najwierniejszych fanów, co przy chęci zwycięstwa po obu stronach skutkuje zaostrzoną grą w trakcie spotkania. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu zawodnicy spokojnie pokryją linie 4.5 żółtych kartek a kurs w wysokości 1.80 proponuje nam bukmacher Betclic.

Nasz typ

Powyżej 4.5 żółtych kartek

@Betclic 1.80