Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin typy, kursy (19.10.2020)

w Typy, autor:

Lechia i Pogoń wracają do gry po przerwie spowodowanej zgrupowaniami reprezentacji, ale także koronawirusem. Gospodarze nie zagrali z Wisłą Kraków z powodu zarażonych piłkarzy w ekipie „Białej Gwiazdy”. Goście nie grali dwóch ostatnich kolejek przed rozjazdem na kadry z powodu ogniska we własnych szeregach. Zarażone były 34 osoby z czego ponad 20 piłkarzy.

19.10.2020 Lechia Gdańsk Remis Pogoń Szczecin
Bukmacher 2,50 3,52 3,00
Najlepszy kusa totalbet / fortuna fortuna fortuna

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin zapowiedź 

Gdańszczanie w 5 meczach uzbierali 9 oczek. Zwycięstwa uzyskali na wszystkich trzech beniaminkach. Przegrali za to z liderem z Częstochowy oraz wiceliderem przed tą kolejką z Zabrza. Zdobyli 10 goli, jednak 8 z nich padło w dwóch ostatnich grach ze Stalą i Podbeskidziem. Pogoń rozegrała do tej pory tylko 4 spotkania, w których zgarnęli przyzwoite siedem punktów. Przed tą kolejką dawało im to pozycję 9 w tabeli. W poprzednim sezonie obie drużyny w bezpośrednich spotkaniach podzieliły się punktami po równo. Raz wygrała Lechia, raz Pogoń i raz był remis.

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin typ

Na ten mecz na pewno bardziej przygotowaną drużyną powinna być Lechia, która mogła w spokoju trenować całą grupą do przerwy reprezentacyjnej. Podczas niej zabrakło na treningach siedmiu piłkarzy powołanych. Piłkarze Pogoni którzy zachorowali na koronawirusa przebywając na izolacji, nie odbywali żadnych zajęć indywidualnych. Kilku z nich odczuło mocniej wirusa w swoim organizmie. Wszyscy wrócili do treningu praktycznie dopiero dwa tygodnie temu. Natomiast w pełnym składzie zaczęli trenować dopiero w zeszłym tygodniu przygotowując się na obozie w Gniewinie. Sądzę że ta przerwa będzie miała wpływ w dzisiejszym meczu i Lechia wygra to spotkanie. Tym bardziej, że w ostatnich rozegranych meczach ligowych wyglądała na drużynę, która czuję się coraz lepiej na boisku.

Nasz typ: 

wygrana Lechii

@fortuna – 2,50

@totalbet – 2,50