Bundesliga: Union Berlin – Aminia Bielefeld – kursy, typy (07.11.2020)

w Typy, autor:

W siódmej serii gier niemieckiej Bundesligi na przeciw sobie staną Union Berlin i Arminia Bielefeld. Gospodarze to niewątpliwa rewelacja tego sezonu, goście natomiast są drużyną która w tym sezonie będzie walczyć o byt w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Union Berlin – Aminia Bielefeld zapowiedź

Takiego początku sezonu piłkarzy z Berlina nikt się nie spodziewał. Po inauguracyjnej porażce z Augsburgiem kolejnych pięciu spotkań nie przegrali. Zanotowali dwa zwycięstwa, między innymi w ostatniej kolejce z Hoffenheim. Do tego kończyli mecz trzy razy remisując 1:1. Obecnie zajmują 8 miejsce w tabeli ze stratą 3 punktów do lokaty gwarantującej ligę mistrzów. W sześciu meczach zgromadzili 11 goli strzelonych  i 7 straconych. Ich rywalem będzie beniaminek z Bielefeldu, który po dobrym początku i remisie z Eintrachtem Frankfurt oraz zwycięstwie nad FC Koeln, przegrał następne 4 spotkania. Po sześciu kolejkach piłkarze gości zgromadzili zaledwie cztery bramki, tracąc przy tym dziesięć.

Union Berlin – Aminia Bielefeld typ

Union po dobrych transferach w przerwie letniej wygląda na solidną drużynę z którą musi się liczyć każdy. Aby zagrzać na stałe miejsce w górnej połówce tabeli mecze z beniaminkami muszą przechylać na swoją korzyść. Typuję że w tym meczu pokażą się z jak najlepszej strony, a z przodu coś od siebie dołoży Max Kruse i berlińczycy wyjdą z tego meczu zwycięsko

Nasz typ:

Typ: 1