Bundesliga: Schalke vs Union Berlin (18.10.2020)

w Typy, autor:

Pogrążone w kryzysie Schalke podejmie dziś na Veltins Arenie ekipę Unionu Berlin. Pomimo iż sezon dopiero się rozpoczyna, to gospodarze już są pod sporą presją i każde spotkanie muszą traktować jak walkę na śmierć i życie. Z kolei podopieczni trenera Fishera mają jasno określony cel w tym sezonie jakim jest spokojne utrzymanie w lidze i póki co realizują go z nawiązką.

18.10.2020Schalke 04RemisUnion Berlin
Najwyższy kurs3,003,352,65
BukmacherPZBukTotolotekSTS

Schalke vs Union Berlin zapowiedź

Gdy na wiosnę Schalke zdobyło tylko 9 punktów w 17 spotkaniach wszyscy zastanawiali się co dzieje się z ekipą Die Königsblauen, jednocześnie mówiąc że gorzej już być nie może. Shalke zakończyło poprzedni sezon na 12 miejscu i chyba wszyscy fani odetchnęli z ulgą gdy w kończącym sezon spotkaniu sędzia zagwizdał po raz ostatni. Przyszedł nowy, nowe nadzieję i… Jeszcze większe rozczarowanie. Shalke po 3 kolejkach ligowych jest czerwona latarnią ligi, zdobyli tylko jednego gola a stracili ich aż 15!. Union Berlin prowadzony przez Ursa Fishera obecną kampanię Bundesligi rozpoczął od porażki 1:3 z Augsburgiem, następnie przyszedł remis 1:1 z mocną Borussią Moenchengladbach i okazałe zwycięstwo 4:0 z Mainz. Do tego dorobku możemy również podciągnąć zwycięstwo 4:1 w towarzyskim meczu z Hannoverem które ekipa Die Eisernen rozegrała w czasie przerwy reprezentacyjnej.

Schalke vs Union Berlin typ

Patrząc na zwyżkowa formę Unionu i stagnację Shalke, w którym od długiego czasu nic się nie zmienia, spodziewam się, że to goście będą kontrolować spotkanie, a gdy sędzia zagwiżdże po raz ostatni w tym spotkaniu komplet punktów pojedzie do Berlina.

Nasz Typ

Union Berlin
@STS 2.65