Bundesliga: FC Koeln vs Eintracht Frankfurt – typy, kursy (18.10.2020)

w Typy, autor:

Trzecia przed tą serią spotkań drużyna Eintrachtu podejmuję mającą bardzo złe wejście w ligę ekipę z Kolonii. Drużyna gości w tym sezonie nie zaznała goryczy porażki. Gospodarze za to znają ten smak bardzo dobrze, gdyż nie potrafili choćby zremisować meczu.

18.10.2020 Koeln Remis Eintracht
Najlepszy kurs 3,15 3,86 2,30
bukmacher FORTUNA FORTUNA Totalbet

FC Koeln vs Eintracht Frankfurt zapowiedź

Piłkarze z Frankfurtu zgromadzili w trzech meczach siedem punktów wygrywając Hoffenheim i Hertha oraz remisując na start rozgrywek z beniaminkiem z Bielefeldu. Drużyna Marcusa Gisdola przegrała wszystko. Warto wspomnieć, że ich oponentem była drużyna Borussi M’Gladbach, a także Hoffenheim i Arminii Bielefeld. To pokazuje że w meczach z tymi samymi drużynami lepiej zaprezentowali się goście. Eintrach strzela średnio dwa gole na mecz, tracąc jednego. W drużynie Koeln średnia jest odwrócona – dwa gole stracone na mecz przy strzelonym jednym.

FC Koeln vs Eintracht Frankfurt typ

Biorąc pod uwagę zeszły sezon popularne „Kozły” nie wygrały meczu w Bundeslidze od 13 spotkań. Złożyły się na to cztery remisy i aż dziewięć porażek. Eintracht z kolei w ostatnich 12 ligowych potyczkach uległ tylko raz, dwa razy remisował i dziewięć wygrał. W ostatnim meczu tych drużyn padł remis 1:1. To spotkanie było ostatnim z poprzedniego sezonie w lidze i dla obu ekip nie miało ono żadnego znaczenia. Drużyna gości wygląda na rozpędzonych ostatnimi dobrymi występami i powinna sobie poradzić z fatalnie prezentującą się, nie tylko w tabeli ale i grze, drużyną gospodarzy.

NASZ TYP

Wygrana Eintracht

@Totalbet – 2,30