Arka Gdynia vs ŁKS Łódź kursy, typy (10.10.2020)

w Typy, autor:

Długo zastanawiałem się jakie zdarzenie wybrać na dziś. Gra Liga Narodów z której można by wybrać jakieś ciekawe spotkanie, jak np. Niemcy – Ukraina albo Hiszpania – Szwajcaria.Mój wybór padł jednak na naszą rodzimą Fortuna 1 Liga w której rozegrane zostanie dziś spotkanie pomiędzy Arką Gdynia a ŁKS-em Łódź.

10.10.2020Arka GdyniaRemisŁKS Łódź
Najlepszy kurs2,673,472,76
BukmacherFORTUNABetClicTotolotek

Arka Gdynia vs ŁKS Łódź zapowiedź

Oba zespoły w zeszłym sezonie rywalizowały w Ekstraklasie i choć piłkarze z Łodzi nie poradzili sobie w roli Beniaminka i spadli z elity z wielkim hukiem, tak Arkowcy pożegnali się z Ekstraklasą po 4 sezonach.Obie ekipy aspirują do szybkiego powrotu na najwyższy szczebel rozgrywkowy i patrząc na obecną tabele 1 Ligi szansę mają na to duże.Gospodarze prowadzeni przez Ireneusza Mamrota rozegrali dotychczas 6 spotkań w lidze. Zwyciężali w pierwszych 4 kolejkach sezonu ( z GKS Jastrzębie, Puszczą Niepołomice, Miedzią Legnica i Bruk Betem Nieciecza) jedno spotkanie zremisowali ( Odra Opole) oraz odnieśli jedna porażkę ( z GKS Tychy). Ich bilans bramkowy to 12 zdobytych goli ( Średnio 2 na mecz) i 4 stracone ( średnio 0.66) przy czym połowa straconych bramek padła w przegranym spotkaniu z Tychami.Dla ŁKSu natomiast powinno się chyba stworzyć jakaś pośrednią ligę między Fortuna 1 Liga a Ekstraklasą. Zespół Wojciecha Stawowego, który kompletnie nie poradził sobie w Ekstraklasie, na jej zapleczu nie ma sobie równych. Łodzianie wygrali wszystkie 7 ligowych spotkań ( z Odrą Opole, Stroniłem Olsztyn, Widzewem Łódź, Zagłębiem Sosnowiec, Sandecją Nowy Sącz, Bełchatowem i Resovią Rzeszów), a dorzucając do tego dorobku zwycięstwo w Pucharze Polski że Śląskiem Wrocław (3:2 po dogrywce) można odnieść wrażenie, że powinni tą ligę „ wciągnąć nosem”.

Arka Gdynia vs ŁKS Łódź typ

Wytypowanie zwycięzcy tego spotkania nie należy do najłatwiejszych gdyż może się tu wydarzyć wszystko. Obecną forma ŁKSu i zadyszka w dwóch ostatnich spotkaniach drużyny z Gdyni mogła by wskazywać na to, iż ŁKS nie powinien mieć problemów z wywiezieniem 3 punktów ze stadionu GOSIR przy ul. Olimpijskiej, ale nadmienić tutaj trzeba, że ŁKS ostatnie spotkanie z Arką wygrał 11 lat temu! W związku z tym odpuścimy sobie klasyczne typowanie trójdrogowe i pójdziemy w linię +2.5 bramek.

Nasz Typ:
@Betclic +2.5 kurs 1.78