2.Bundesliga: HOLSTEIN kiel – HSV – kursy, typy (09.11.2020)

w Typy, autor:

Na zakończenie 7 kolejki 2 Bundesliga serwuje nam hit kolejki, czyli spotkanie liderującego HSV z zajmującym 3 miejsce Holsteinem Kiel.

09.11.2020 Mainz Remis Schalke
Najlepszy kurs 3,25 3,50 2,35
Bukmacher PZBuk BetClic Fortuna

HOLSTEIN kiel – HSV zapowiedź

Oba zespoły przystępują do tego spotkania w bardzo dobrej formie. Gospodarze którzy zgromadzili dotychczas 11 punktów 6 spotkaniach odnosząc trzy zwycięstwa, dwa remisy i notując jedną porażkę. Zespół z Kiloni strzelił w obecnej kampanii 7 bramek tracąc jednocześnie 5 goli. Holstein rozegrał u siebie 3 spotkania wygrywając dwa. Trzy z siedmiu strzelonych bramek to dzieło autorstwa Alexandra Muhlinga. HSV nie zaznało w tym sezonie jeszcze porażki. Pięć zwycięstw i jeden remis to bilans który pozwolił na zgromadzenie 16 punktów i przewodnictwo w tabeli. 15 bramek zdobytych we wspomnianych sześciu spotkaniach musi robić wrażenie lecz trzeba zauważyć że Hamburger SV stracił 7 bramek i tylko w dwóch spotkaniach zachował czyste konto. Podopieczni Daniela Thioune rozegrali dotychczas tylko dwa wyjazdowe spotkania i odnieśli w nich komplet zwycięstw. Najlepszym strzelcem zespołu jest Simon Terodde który z dorobkiem 8 trafień przewodzi w tabeli najlepszych strzelców ligi.

HOLSTEIN kiel – HSV typ

W pięciu ostatnich spotkaniach bezpośrednich tych drużyn padł BTTS i jest to niewątpliwie warte uwagi, a kursy na to że oba zespoły strzelą bramkę wahają się od 1.51 do 1.56. Ja jednak spróbuję pójść w kierunku strzelca bramki, a będzie nim obecny lider klasyfikacji strzelców Simon Terodde.

Nasz typ:

Simon Terrode strzeli gola – TAK

@Forbet 1.90