1 Liga: Arka Gdynia – GKS Bełchatów – kursy, typy (13.11.2020)

w Typy, autor:

Chociaż nadchodzący weekend można nazwać reprezentacyjnym i większość lig pauzuje, to na zapleczu naszej Ekstraklasy dojdzie do spotkania Arki Gdynia która pretenduje do Awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce z GKSem Bełchatów który na podstawowy cel stawia sobie utrzymanie w Fortuna 1 Lidze.

13.11.2020 Arka Gdynia Remis GKS Bełchatów
Najlepszy kurs 1,53 4,76 6,20
Bukmacher Fortuna Totolotek PZBuk

Arka Gdynia – GKS Bełchatów zapowiedź

Arkowcy którzy w zeszłym sezonie pożegnali się z elita pragną do niej jak najszybciej wrócić. Po świetnym początku sezonu Gdynianie złapali zadyszkę czego efektem było pięć spotkań bez zwycięstwa. Na chwilę obecną z dorobkiem 18 punktów w 10 spotkaniach i bilansem bramkowym 18:8 zajmują 6 lokatę która jako ostatnia zapewnia udział w barażach o Ekstraklasę. Dwie ostatnie kolejki ligowej w których Arka zdobyła komplet punktów z Koroną i Sandecją pokazują że w Gdyni chyba powoli zapominają o spadku formy i wszystko zdaje się wracać na właściwe tory. Zespół z Bełchatowa z kolei rozgrywa swój drugi z rzędu sezon w Fortuna 1 Lidze. W poprzednim jako beniaminek szczęśliwie utrzymał się tuż nad strefą spadkową. W obecnej kampanii podopieczni trenera Węglewskiego zajmują dwunastą lokatę z dorobkiem 11 punktów w 11 spotkaniach. Bełchatowianie strzelili do tej pory 7 goli i stracili 10.

Arka Gdynia – GKS Bełchatów typ

Jeśli Arka utrzyma formę z ostatnich dwóch spotkań, to nie powinna mieć problemów z pokonaniem Bełchatowa. Stawiam tu na zwycięstwo arki i minimum dwa gole w spotkaniu.

Nasz Typ:

Arka Gdynia i +1.5 gola

@STS 1.72