Totolotek nawiązał współpracę z Łukaszem Podolskim

w Polska, autor:

Urodzony w Polsce, a znany przede wszystkim z występów w reprezentacji Niemiec Łukasz Podolski został właśnie ambasadorem bukmachera Totolotek! O byłym piłkarzu m. in. Bayernu Monachium, Arsenalu Londyn i Galatasarayu Stambuł w ostatnim czasie głośno było w kontekście jego ewentualnej gry w Górniku Zabrze. 

Dyrektor marketingu bukmachera Totolotek, Mariusz Rzeczkowski powiedział: „Rozpoczynamy współpracę ze sprawdzonym i zaangażowanym partnerem, którego sukcesy sportowe będą dla nas inspiracją i motorem napędowym. Przeprowadzone przez nas badania pokazują, że Łukasz ma wśród naszej grupy docelowej niesamowicie rozpoznawalną twarz i nazwisko, a przy tym budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia.”

Dla Łukasza Podolskiego Totolotek będzie drugim bukmacherem, z którym prowadzi wspólne działania marketingowe. Pierwszy z nich – XTiP – podobnie jak Totolotek należy do dużego niemieckiej grupy bukmacherskiej Guaselmann. Obydwie firmy wyróżnia „słoneczko” znajdujące się w ich logotypie.

Na temat umowy z piłkarskim mistrzem świata z 2014 roku wypowiedział się także dyrektor operacyjny legalnego w Polsce bukmachera Łukasz Seweryniak„Współpraca z Łukaszem Podolskim jest znakomitym uzupełnieniem i wsparciem dla procesu, który cały czas przechodzimy, udoskonalając nasze produkty i walcząc o rozwijający się i coraz bardziej konkurencyjny rynek”.

Łukasz Podolski – sylwetka

Popularny „Poldi” urodził się w 1985 roku w Gliwicach skąd wraz z rodzicami wyemigrował do Niemiec w 1987 roku. Swoją zawodową karierę piłkarską rozpoczął w FC Koeln, w którym grał do 2006 roku. Później przeniósł się do Bayernu, gdzie niestety nie wiodło mu się najlepiej. Cały czas jednak występował w reprezentacji Niemiec, w której rozegrał łącznie 130 spotkań i strzelił 49 bramek. Z niemiecką kadrą zdobył złoty medal MŚ w 2014 roku, brązowe medale MŚ w 2006 i 2010 roku, wicemistrzostwo Europy w 2008 roku oraz brązowy medal Pucharu Konfederacji w roku 2005. Łukasz często podkreśla swoje przywiązanie do Polski, gdzie w dalszym ciągu ma dużą rodzinę. Prywatnie jest fanem Górnika Zabrze. 

Naszym zdaniem

Podpisanie umowy z Łukaszem Podolskim może okazać się wyjątkowo udanym krokiem marketingowym dla bukmachera Totolotek. Nas jednak ciekawi, czy współpraca z jednym z legalnych polskich bukmacherów nie jest zapowiedzią podpisania przez znanego piłkarza kontraktu z Górnikiem Zabrze. Byłoby to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń w historii PKO Ekstraklasy, które miałoby niebotyczny wpływ na wizerunek naszych rozgrywek w Europie.

Źródła: https://admonkey.pl/lukasz-podolski-twarza-totolotka/
https://marketingprzykawie.pl/espresso/lukasz-podolski-ambasadorem-marki-totolotek/