TOTALbet na dłużej z FEN

w Polska, Sponsoring, autor:

W poniedziałek 13 stycznia zespół legalnego bukmachera Totalbet ogłosił, że postanowił przedłużyć do końca 2020 roku obowiązują od marca 2019 roku umowę dotyczącą sponsorowania organizacji sportów walki Fight Exclusive Night (FEN). Oznacza to m.in. że logo bukmachera zobaczymy już na najbliższej gali FEN 27, która odbędzie się 15 stycznia w Szczecinie.

Dotychczasowa umowa zawarta przez obydwa podmioty obejmowała trzy gale: FEN 24 w Warszawie, FEN 25 w Ostródzie oraz FEN 26 we Wrocławiu. Rezultaty współpracy były na tyle satysfakcjonujące, że postanowiono usiąść do rozmów o przedłużeniu porozumienia na kolejne miesiące. Efektem rozmów jest nowa umowa, która zakłada, ze Totalbet będzie przez cały 2020 rok oficjalnym bukmacherem federacji. Dzięki temu klienci zakładów wzajemnych Totalbet mogą liczyć na specjalne konkursy, w których nagrodami będą bilety na gale. Bukmacher postanowił również przygotować również szeroką ofertę zakładów oraz wyjątkowe promocje. Przedstawiciele oficjalnego sponsora zapowiedzieli, że na podczas wydarzenia w Szczecinie w Netto Arenie na kibiców będą czekać niespodzianki, dzięki którym będzie można sprawdzić swoją formę i zdobyć nagrody.

Szansa na rozwój

Przedstawiciele obu spółek nie kryją satysfakcji z osiągniętego porozumienia. Adrian Furmańczyk – dyrektor marketingu Totalbet przyznał, że współpraca pozwala dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych sportami walki i zakładami. W równie entuzjastycznym tonie wypowiada się Paweł Jóźwiak – prezes FEN  – “Cieszę się, że w dalszym ciągu będziemy współpracowali z legalnym bukmacherem TOTALBET, bo to, podobnie jak my, wciąż prężnie rozwijająca się firma, która ambitnie patrzy w przyszłość. Stawiamy sobie w 2020 roku ambitne cele, a jestem przekonany, że z takim Partnerem osiągniemy wszystko, co sobie zakładamy”

Naszym zdaniem

Grudzień 2019 i Styczeń 2020 przynosi kolejne informacje związane z aktywnością sponsoringową polskich legalnych firm bukmacherskich. Niedawno informowaliśmy o nowych umowach STS, w ramach których ambasadorami marki zostali Peter Schmeichel oraz Martin Schmitt. Wczoraj okazało się, że twarzą bukmachera eWinner zostanie Marcin Gortat. Tak więc nie powinien zaskakiwać fakt, że Totalbet również szuka sposobów dotarcia do nowych użytkowników. Wydaje się, że kontrakt z FEN jest dobrym zagospodarowaniem sportów walki, które w Polsce zdominowane są przez federację KSW oraz kontrowersyjne gale organizowane w ramach FAME MMA.

źródło: informacje Totalbet