Współpraca 888 z Sportradar

w Świat, autor:

Operator gier online, 888 Holdings poinformował, że podpisał umowę ze Sportradar, dzięki któremu 888Sport będzie wykorzystywać systemy Managed Trading Services (MTS) w swojej ofercie dotyczącej zakładów tenisowych. Rozwiązanie będzie stopniowo wdrażane na międzynarodowych rynkach 888 w celu rozwinięcia istniejącej oferty zakładów sportowych.

„Jesteśmy podekscytowani, że partnerstwo ze Sportradar wzbogaci naszą ofertę tenisową dla fanów na całym świecie. Dążymy do ciągłego doskonalenia oferty dla wszystkich naszych graczy i nową usługę będziemy stopniowo wdrażać na naszych rynkach międzynarodowych”.

Guy Cohen, 888

MTS opiera się na połączeniu algorytmów wyceny opartych na sztucznej inteligencji oraz doświadczenia eksperckiego pracowników, a jego głównym zadaniem jest ochrona i usprawnienie operacji bukmacherskich.

888sport to innowacyjna, przyszłościowa marka, z silnymi aspiracjami do gwałtownego wzrostu na świecie. Jest rzeczą oczywistą, że jesteśmy naprawdę podekscytowani perspektywą dostarczenia naszego rozwiązania MTS do zakładów na tenis z tak uznanym operatorem na rynku zakładów sportowych. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne rozwiązanie do zarządzania ryzykiem odegra ważną rolę w ogólnym rozwoju marki 888sport.

Nick Soye, Sportradar

Wyniki finansowe 888

We wrześniu 888 Holdings poinformowało, że jego zyski podwoiły się w pierwszej połowie 2020 r., A przychody B2C za sześć miesięcy do 30 czerwca wzrosły do ​​361,3 mln USD. Zakłady sportowe były jedyną branżą, w której odnotowano spadek przychodów rok do roku, chociaż był on ograniczony do spadku o 0,9% w porównaniu z rokiem poprzednim.