Southampton FC wesprze finansowo aplikację RecoverMe

w Świat, autor:

Southampton FC grający na co dzień w Premier League nawiązał współpracę z RecoverMe, nową aplikacją mobilną, która ma pomóc graczom w rozwiązywaniu problemów. Klub zobowiązał się, że zapewni finansowanie w celu dalszego rozwoju aplikacji.

Aplikacja pomoże uzależnionym

Aplikacja RecoverMe została opracowana przez trzech młodych lekarzy w porozumieniu z psychiatrami, psychologami i osobami obecnie zmagającymi się z uzależnieniem od hazardu. Wykorzystuje terapię poznawczo-behawioralną (CBT) do leczenia problemów hazardowych.

Aplikacja ma na celu uczynienie leczenia bardziej dostępnym i przystępnym cenowo dla uzależnionych hazardzistów, zapewniając opcję wsparcia dla graczy. Została zaprojektowana tak, aby pomóc użytkownikom zastanowić się nad ich nawykami hazardowymi, rzucić wyzwanie procesom myślowym związanym z hazardem i zwrócić użytkownikowi większą uwagę na konsekwencje problemów. 

Southampton poinformował, że jego inwestycja w RecoverMe posłuży do dodania kolejnych funkcji i zmniejszenia kosztów dla użytkowników.

 Z całego serca wierzymy, że RecoverMe zapewni koło ratunkowe osobom cierpiącym w ciszy. To było niesamowite zobaczyć, jak zmotywowani Southampton są do tworzenia tej znaczącej zmiany i jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy z nimi współpracować i mamy nadzieję, że to dopiero początek.

Minal Jain, współzałożyciel RecoverMe.

Dyrektor handlowy Southampton, David Thomas, powiedział, że RecoverMe jest dobrze dostosowany do wartości klubu w zakresie odpowiedzialnego hazardu.

Z radością ogłaszam wsparcie klubu dla RecoverMe. Klub bardzo poważnie traktuje swoją odpowiedzialność za promowanie odpowiedzialnego hazardu i ważne jest, abyśmy aktywnie odkrywali nowe możliwości realizacji naszego zaangażowania w tę sprawę. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać uruchomienie aplikacji RecoverMe i jestem podekscytowany możliwością pracy z organizacją tak ściśle związaną z naszymi wartościami.

David Thomas, dyrektor handlowy Southampton

Przy okazji Warto poinformować, że na początku tego roku Southampton ogłosiło, że nawiązało współpracę z operatorem bukmacherskim sportsbet.io. jako głównym sponsorem na koszulkach na sezon 2020-21.