LV BET przedłuża umowę Vanarama National League

w Świat, autor:

LV BET poinformował dziś w komunikacie, że przedłużył i rozszerzył zapisy umowy o partnerstwie z Vanarama National League – piąta liga angielska – do końca sezonu 2020-2021. Bukmacher będzie nadal pełnił funkcję „oficjalnego partnera bukmacherskiego” północnej i południowej ligi Vanarama National League.

Dobra współpraca w poprzednim sezonie

Od 2019 roku LV BET jest głównym sponsorem Vanarama National League, współpracując w ramach inicjatyw społecznych ligi i współpracując z amatorskimi klubami piłkarskimi. LV BET został wymieniony jako kluczowy partner podczas zakłóconego sezonu 2019-2020, w którym rywalizacja ligi północnej i południowej musiały być rozstrzygane na podstawie zdobytych punktów w chwili zamknięcia, a następnie sześć drużyn rywalizowało o awans do League Two w meczach barażowych w systemie pucharowym. Wszystkie spotkania były transmitowane przez telewizję BT Sport.

Wypowiedzi obydwu stron

Liga Narodowa była naprawdę otwarta i przejrzysta przez cały ostatni sezon zeszłego sezonu i współpracowała z nami, aby zapewnić maksymalizację ekspozycji pod koniec ubiegłego sezonu. Pracowali ogromnie ciężko, aby zapewnić, że mecze barażowe będą mogły być rozegrane, a my otrzymaliśmy nadwyżkę w brandingu transmisji podczas baraży National League, w tym band reklamowych na Wembley podczas finału. Dzięki transmisji strumieniowej z meczów w barażach otrzymaliśmy również dodatkową wartość, w której kibice oglądali mecze 

Marcin Jabłoński, dyrektor handlowy LV BET

Vanarama National League rozpoczęła sezon 2020-2021 w ostatni weekend, z pełnym harmonogramem meczów w dywizjach północnej i południowej. Jako główny partner bukmacherski LV BET będzie nadal wspierać podejście ligi promując na pierwszym miejscu bezpieczniejszy hazard i uświadamiając kwestie związane ze zdrowiem psychicznym w czasie rozgrywek ligowych.

National League z przyjemnością przedłuża owocną współpracę z LV BET, która będzie sponsorować kampanię 2020-21, jednocześnie promując odpowiedzialny hazard. Jesteśmy wdzięczni LV BET za okazanie lojalności wobec rozgrywek National League, gdy rozszerzają swoją obecność na rynku brytyjskim.

Michael Tattersall, dyrektor generalny National League

Cieszymy się, że możemy kontynuować nasze wsparcie dla Vanarama National League w kolejnym drugim już sezonie. Partnerstwo pozwala nam zwiększyć naszą widoczność w Wielkiej Brytanii i dotrzeć do szerokiej publiczności brytyjskich fanów piłki nożnej, którzy śledzą ich lokalne drużyny. Dzięki inteligentnym promocjom i konkursom będziemy utrzymywać silną więź z fanami, przybliżając ich do akcji.

Adrian Sidowski, CEO LV BET