JenningsBet nawiązuje współpracę XB Net

w Świat, autor:

JenningsBet, brytyjski operator gier hazardowych, poinformował, że wzmocnił swoją amerykańską ofertę po tym jak zawarł porozumienie w sprawie nowej umowy o partnerstwie z XB Net.

Dostęp do transmisji wyścigów koni.

Niezależny operator, który ma ponad 100 punktów naziemnych przyjmowania zakładów w całej Wielkiej Brytanii, dzięki podpisaniu umowy będzie miał dostęp do transmisji na żywo, danych i usług bukmacherskich XB Net w sieci ponad 50 torów w Ameryce Północnej. W następstwie umowy JenningsBet będzie w stanie oferować szybko aktualizujące się kursy na rynki zakładów, aby móc zwiększyć zaangażowanie i zdywersyfikować źródła przychodów.

Jesteśmy podekscytowani, że nabyliśmy te kluczowe prawa do dystrybucji od XB Net, którego kompleksowe centrum usług bukmacherskich w USA otworzyło naszym klientom oczy na ekscytację i dostępność wyścigów w Stanach, generowanie dodatkowych przychodów w trudnym okresie gospodarczym. Biorąc pod uwagę naszą specjalizację w Wielkiej Brytanii, harmonogram wyścigów w Ameryce Północnej bezproblemowo pasuje do czasu rekreacyjnego wielu naszych klientów. W związku z tym nie było zaskoczeniem, że zaobserwowaliśmy znaczny wzrost aktywności i zaangażowania

Julian Knight, dyrektor zarządzający w JenningsBet

XB Net, który transmituje prestiżowe wyścigi konne, takie jak Belmont Stakes, Preakness Stakes, Pegasus World Cup i Breeders ’Cup, zapewni dostęp z ponad 2500 spotkań, udostępniając obraz z ponad 25 000 wyścigów każdego roku.

Publiczność, którą przyciągnęły wyścigi w Ameryce Północnej podczas lockdownu, została w dużej mierze zatrzymana, co jest świetne, dzięki zwiększonej przepustowości transmisji i lepszą widoczność dzięki popularnemu nocnemu programowi Sky Sports Wyścigi w Ameryce Północnej były jednym z nielicznych sportów najwyższej klasy, które były w stanie utrzymać wysokiej jakości harmonogram dla treści dotyczących zakładów na szybkie kolarstwo, które można wykorzystać do wypełnienia pustki w dowolnej strefie czasowej lub w dowolnej strefie czasowej. Jako jedna z najbardziej szanowanych nazwisk w branży bukmacherskiej w Wielkiej Brytanii, połączenie sił z JenningsBet w celu uzyskania naszego obszernego pakietu zdjęć, danych i praw do treści jest prawdziwą przyjemnością.

Simon Fraser, Starszy wiceprezes ds. Międzynarodowych w XB Net