GVC przygotowuje się do otwarcia punktów naziemnych

w Świat, autor:

Jednen z największych Holdingów hazardowych na świecie GVC Holdings opublikował plan działań i obowiązków jakiego muszą przestrzegać jego pracownicy w związku z ponownym otwarciem bukmacherskich punktów naziemnych. Nowe standardy bezpieczeństwa mają obowiązywać we wszystkich markach, które działają w ramach grupy w Wielkiej Brytanii, czyli Ladbrokes i Coral. Kierownictwo GVC podkreśliło, że plan opracowany został zgodnie z wytycznymi rządu Wielkiej Brytanii oraz Światowej Organizacji Zdrowia. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownego otwarcia naszych sklepów w Anglii, ponieważ Wielka Brytania rozpoczyna pierwsze kroki w powrocie do jakiejś formy normalności. Od czasu wprowadzenia blokady pracujemy niestrudzenie nad planem, który zapewni możliwie najbezpieczniejsze środowisko zarówno dla naszych klientów, jak i naszych pracowników. Jestem przekonany, że to osiągnęliśmy i czekamy na powitanie naszych klientów w najbliższej przyszłości. 

Kenneth Alexander, Dyrektor generalny Grupy GVC

Szczegółowe wytyczne wymagane przez GVC

Poinformowano, że wszyscy kierownicy punktów bukmacherskich zobowiązani będą do przeprowadzenia kontroli otwarcia. Kontrola polegać będzie na sprawdzeniu, czy wszystkie urządzenia, automaty do gier oraz sprzed transakcyjny został poddany dezynfekcji. Dodatkowo zapowiedziano, że GVC wyposaży swoje punkty detaliczne w narzędzia wspierające dystans społeczny w tym ekrany oddzielające między automatami, a także pojemniki z płynem do dezynfekcji. W placówkach umieszczone zostaną również czytelne komunikaty dotyczące wymaganego zachowania.  Klienci będą zachęcani do korzystania z rysików do automatów do gier i terminali bukmacherskich, aby uniknąć fizycznych interakcji z pracownikami.

Zgodnie z wytycznymi menedżerowie zakładów bukmacherskich będą zobowiązani do przestrzegania „poziomów obłożenia”, określonych na podstawie pojemności każdego miejsca, a pracownicy detaliczni będą zachęcani do „płatności zbliżeniowych” jako preferowanej opcji transakcji w sklepie. GVC sporządziła również listę szczegółowych wymagań i praktyk monitorowania zdrowia pracowników. Poza instalacją barier bezpieczeństwa, GVC ograniczył również możliwość przemieszczania się personelu między miejscami, aby zmniejszyć potencjalne rozprzestrzenianie się wirusa.

Cieszę się, że GVC, siedziba niektórych światowej klasy marek bukmacherskich, będzie mogła bezpiecznie otworzyć swoje zakłady bukmacherskie od 15 czerwca. GVC wnosi znaczący wkład w gospodarkę, wspierając miejsca pracy w społecznościach w całym kraju, i wspaniale jest zobaczyć z pierwszej ręki ich zaangażowanie w zapewnienie, aby ich ponownie otwarte sklepy zapewniały bezpieczne i przyjemne środowisko zarówno pracownikom, jak i klientom.

Michael Dugher, Betting and Gaming Council