Coral startuje z kampanią Sunday League

w Świat, autor:

Opertor zakładów firma Coral wystartowała z nową ogólnokrajową kampanią „Sunday League”. Jej celem jest pokazanie pasji jaką Wielka Brytania oddaje się piłce nożnej i ukazaniu jej znaczenia dla wszystkich społeczności.

Agencja do poprawy wizerunku

Kampania powstaje przy udziale agencji reklamowej Bartle Bogle Hegarty (BHH London), które od początku 2020 zaczęło obsługę bukmachera i celem współpracy ma być oświeżenie wizerunku marki Coral w Wielkiej Brytanii.

Sunday League jest kontynuacją kampanii Coral „At the Races”, która rozpoczęła się tej zimy, zbiegając się z jednym z ważniejszych wydarzeń wyścigów konnych – Cheltenham Festival. Jak poinformowano w materiałach w obydwu kampaniach bukmacher skupia się na „głębszych narracjach sportowych, które pozwolą dotrzeć do szerszej publiczności”.

Kierując nową produkcją marketingową Coral, BBH London nakręciło nową kampanię Coral, zapewniając najwyższą jakość produkcji i angażując blisko 200 osób. Reklama została nakręcona i wyprodukowana jeszcze przed ostatnio zaostrzonymi ograniczeniami i jest zgodna ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi COVID-19 oraz stosownymi wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego.

Piłka nożna to gra uwielbiana i uprawiana z pasją przez tak wielu w całym kraju na wszystkich poziomach. Ta kampania jest kontynuacją kierunku, który wyznaczyliśmy dla marki na początku roku i ożywia naszą pasję do piłki nożnej, którą dzielimy z naszymi klientami. Sunday League oddaje gwar i atmosferę boisk piłkarskich. Jest wiele reklam wykorzystujących sceny piłkarskie i analogie, ale to naprawdę pokazuje pasję prawdziwego kibica, niezależnie od tego, czy myśli o swoich przewidywaniach dotyczących Premier League, czy ogląda swoją lokalną drużynę niedzielną. Chcieliśmy umieścić widzów w tym momencie dzięki naszej marce .

Angela Porter, Brand Marketing Director w Ladbrokes i Coral.

Coral poinformował, że kampania Sunday League zostanie zainaugurowana spotem telewizyjnym podczas meczu Liverpool vs West Ham na Sky Sports Premier League (17:00).