Caesars i William Hill z pierwszą umową w NFL

w Świat, autor:

Caesars Entertainment i William Hill wspólnie podpisały umowę, w myśl zapisów której zostaną oficjalnym partnerem bukmacherskim zespołu NFL Indianapolis Colts. To pierwsza wspólna umowa sponsoringu zespołu sportowego między, które Caesars podpisało wraz z William Hill, a więc operatorem, którego prawdopodobnie wkrótce przejmie.

Założenia współpracy

Zgodnie z umową para uruchomi darmową grę zatytułowaną Pick 6 Predictor, w której zadaniem graczy będzie przewidzeniu wyniku sześciu różnych wydarzeń dla każdego meczu Colts. Zapowiedziano, że wśród szeregu nagród znajdzie się między innymi pobyt w posiadłości Caesars w Las Vegas.

W erze cyfrowej, a szczególnie w tym wirtualnym świecie, w którym się teraz znajdujemy, jednym z naszych głównych priorytetów jest znajdowanie nowych sposobów angażowania naszych fanów, partnerów i społeczności. Współpraca z Caesars Entertainment i William Hill pomoże nam lepiej łączyć się z fanami Colts na całym świecie, gdy będziemy poruszać się po tym wyjątkowym sezonie w 2020 roku i zaoferować fanom jeszcze lepsze wrażenia w przyszłości.

Roger VanDerSnick, dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu Colts.