Burnley zostanie przeszkolone przez YGAM

w Świat, autor:

Występujący na co dzień w Premier League Burnley FC poinformował, ze nawiązał współpracę z Young Gamers and Gamblers Education (YGAM), w ramach której pracownicy klubu zostaną przeszkoleni w zakresie zagrożeń związanych z hazardem, w ramach krajowego programu edukacyjnego YGAM.

Działania na rzecz lokalnej społeczności

Dwunastu pracowników Burnley FC przeszło już szkolenie, a następnie zdobytą wiedzę na temat szkód związanych z hazardem maja przekazać lokalnym szkołom, poprzez zajęcia z edukacji osobistej, społecznej, zdrowotnej i ekonomicznej (PSHE) w szkołach w regionie Lancashire.

Szkolenie przeprowadzone przez zespół YGAM jest nieocenionym doświadczeniem dla całej naszej organizacji. Będziemy nadal wykorzystywać to partnerstwo, aby podnosić kwalifikacje naszego personelu i zapewniać imponujące warsztaty dla szerokiego grona dzieci i młodzieży, z którymi pracujemy w ramach naszych projektów społecznych. Jako organizacja cieszymy się, że Burnley FC wykorzysta nasze w pełni akredytowane szkolenia, dostarczając nasze zasoby do lokalnych szkół w ramach ich lekcji PSHE.

Sam Starsmore, krajowy menedżer ds. Edukacji w YGAM

W wyniku działań edukacyjnych YGAM uruchomiono również program szkoleniowy dla pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy ogólnych, a także członków brytyjskiego związku zawodowego Unison.