Bild uruchamia stronę bukmacherską

w Świat, autor:

Najlepiej sprzedająca się niemiecka gazeta – tabloid BILD – ogłosił, że nawiązał strategiczną dla marki współpracę z bukmacherem BetVictor. Współpraca obydwu podmiotów polegać ma na uruchomieniu operatora BILDBet na niemieckim rynku. 

Grupa Axel Springer SE, będąca właścicielem grupy wydawniczej BILD, poinformowała w oficjalnym komunikacie, że partnerstwo z BetVictor zapewniło uzyskanie niemieckiej federalnej licencji na organizowanie zakładów sportowych online.

W październiku BetVictor znalazł się wśród posiadaczy pierwszych piętnastu licencji online, które zostały zatwierdzone przez Radę Regionalną Darmstadt – agencję z siedzibą w Hesji, której zadaniem jest obsługa procedur licencyjnych zatwierdzonych przez federalny traktat międzystanowy w sprawie hazardu.

Zmiany prawa w Niemczech

W Niemczech trwa właśnie stan przejściowy i wkrótce ten rynek będzie uregulowany. Szesnaście niemieckich landów (rad regionalnych) zgodziło się na utworzenie “przejściowych ram tolerancji” od 15 października – umożliwiając licencjonowanym operatorom uruchamianie ich kasyn online i usług bukmacherskich zgodnie z przepisami Traktatu międzystanowego, które będą egzekwowane od 1 lipca 2021 r.

Ogłaszając strategiczną współpracę, BetVictor i Axel Springer poinformowali, że planowane otwarcie BILDBet nastąpi już w grudniu. 

Informacje o BILD

BILD jest uznawany za jeden z najpopularniejszych dzienników informacyjnych i sportowych w Europie, który ma 2 miliony czytelników. Tymczasem jej portal informacyjny BILD.de odnotowuje średnio 200 milionów odsłon miesięcznie.

BILD jest znane z wyjątkowych reportaży sportowych i entuzjazmu do sportu. Dzięki współpracy z BetVictor, oferta ta zostanie teraz rozszerzona w postaci atrakcyjnej i przyjaznej dla użytkownika usługi zakładów.

Oświadczenie Axel Springer