Betcris sponsorem brazylijskiej Serie A

w Sponsoring, Świat, autor:

Południowoamerykański bukmacher Betcris poinformował, że podpisał trzyletnią umową z Serie A – najwyższą brazylijską piłkarską klasą rozgrywkową. Współpraca ma zacząć obowiązywać od sezonu 2020 i trwać do końca sezonu 2023. Start najbliższego sezonu 2020 zaplanowany został na 3 maja, natomiast rozgrywki skończą się 6 grudnia br. W pierwszym roku bukmacher będzie promowane we wszystkich 361 meczach, z których 76 transmitowane będą w ogólnodostępnej telewizji globo. W kolejnych latach ekspozycja ma zostać rozszerzona, ale niestety nie poznaliśmy jeszcze szczegółów. 

Brazylia jest priorytetem dla naszej firmy. Mamy wyjątkową okazję, aby stać się liderami w branży, a bycie widocznym podczas najważniejszych i największych rozgrywek ligowych w Ameryce Łacińskiej to niesamowity zaszczyt.

JD Duarte, dyrektor generalny Betcris

Brazylijska Serie A jest najczęściej oglądaną ligą piłkarską na całym kontynencie amerykańskim, a dzięki rosnącej popularności i zwiększonym możliwościom technologicznym jej transmisje docierają obecnie do 155 krajów na świecie. Za sprawą umowy podpisanej w 2018 roku mecze można również oglądać na aplikacji streamingu FanFoot.

Z kolei Betcris od dłuższego czasu powiększa swoją ekspansję na Amerykę Południową i widać wyraźnie, że ambicją bukmachera jest odgrywanie istotnej roli na tym rynku. Umowa z Serie A nie jest jedną jaką w ostatnim czasie zawarł na kontynencie BetCris, ponieważ niedawno spółka podpisała również umowę z Kolumbijską Federacjią Przedsiębiorców Gier (Fecoljuegos) oraz z CIBELAE – firma, która zajmuje się doradztwem przy loteriach państwowych.

W Brazylii trwa proces regulowania rynku. Nowa ustawa wprowadzająca licencje państwowe oraz ustalająca stawki podatkowe miała być gotowa pod koniec 2019 roku, ale ze względu na zmiany personalne związane z odejściem głównego urzędnika odpowiedzialnego za proces legislacyjny cała operacja przedłuży się.

komentarz redakcji legalnybet.pl

źródło: https://www.yogonet.com/latinoamerica/noticias/2020/03/18/81676-betcris-patrocinara-la-serie-a-del-campeonato-brasileno-de-futbol