STS wspiera polską siatkówkę

w Polska, autor:

Największy polski bukmacher podpisał umowę sponsorską z Polską Ligą Siatkówki, która odpowiada na prowadzenie rozgrywek siatkarskiej najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Na mocy umowy bukmacher stał się oficjalnym partnerem oraz oficjalnym bukmacherem Plus Ligi. Dzięki temu logotyp zakładów wzajemnych STS będzie eksponowany w trakcie meczów Plus Ligi na bandach LED oraz ściankach i materiałach prasowych. STS zapowiada również specjalne akcje kierowane dla kibiców. Zmianie ma również ulec oferta kursowa, w której pojawia się specjalne zakłady stworzone z myślą o rozgrywkach Plus Ligi. Umowę ma obowiązywać aż do czerwca 2023 roku.

Prezes STS Matesz Juroszek z nadzieję spogląda na rozpoczynającą się wsółpracę „Umowa między STS a PLS, to kolejny etap realizacji strategii wspierania rodzimego sportu oraz polskiej siatkówki. Obecnie jesteśmy oficjalnym partnerem m.in. zespołu Asseco Resovia, siedmiu klubów Ekstraklasy czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jako największy prywatny sponsor polskiego sport wspieramy również wiele organizacji i zawodników w całym kraju. Współpraca z Polską Ligą Siatkówki wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej rozpoznawalnymi markami sportowymi, a taką z pewnością jest Plus Liga. Nasz kontrakt przełoży się na szereg korzyści zarówno dla STS, ligi, a przede wszystkim kibiców”

Dobra postawa reprezentacji Polski, która jest aktualnym mistrzem świata i głównym kandydatem do olimpijskiego złota sprawia, że zainteresowanie tym sportem wzrasta. Kontrakt podpisany przez STS powoduje, że walka o kibiców siatkówki jest dla bukmacherów istotna. Przypominamy, że  jedną z pierwszych decyzji debiutującego niedawno na polskim rynku BetClicu było podpisanie umowy z Polskim Związkiem Siatkówki, na mocy której bukmacher stał się oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski.