Totalbet sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

w Polska, Sponsoring, autor:

Legalne zakłady bukmacherskie Totalbet podpisały umowę z Polskim Związkiem Lekkiem Atletyki. W jej ramach spółka zostanie oficjalnym partnerem PZLA. Współpraca miała swój początek podczas Halowych Mistrzostw Polski, a umowę ma obowiązywać do 2021 roku. W planach bukmachera jest między innymi kampania reklamowa z wykorzystaniem wizerunku najpopularniejszych polskich lekkoatletów. Totalbet zapowiedział również obecność w związkowych mediach społecznościowych oraz konkursu, w których nagrodami będą bilety na wydarzenia organizowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki: mistrzostwa Polski czy też Memoriał Kusocińskiego.

“Cieszę się, że dołączamy do grona oficjalnych partnerów PZLA. To dla nas duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność. Lekkoatletyka od lat jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W ostatnich sezonach polscy zawodnicy święcili wielkie triumfy na arenach Europy i świata. Wierzę, że dzięki naszemu wsparciu podobnie będzie w kolejnych latach”

Adrian Furmańczyk dyrektor działu marketingu Totalbet

Dla Totalbet to z pewnością szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki przez Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Ruch bukmachera trzeba ocenić pozytywnie, ponieważ w ostatnich latach polska lekkoatletyka, a co za tym idzie polscy lekkoatleci zyskali wielką popularność. Nie bez znaczenia jest fakt, że w dyscyplinach lekkoatletycznych mamy najwięcej szans medalowych. W ostatnich dniach serwis Gracenote opublikował symulację medalową Igrzysk 2020 i zdaniem ekspertów mamy szansę na 17 medali olimpijskich. Wśród faworytów znajdziemy oczywiście polskich lekkoatletów. Publicyści Fracenote są zdania, że złoty medal wywalczy Paweł Fajdek (rzut młotem), srebrne krążki powędrują w ręce Wojciecha Nowickiego (rzut młotem), Anity Włodarczyk (rzut młotem), a brązowe medale zawisną na szyjach sztafety mieszanej 4×400 metrów, sztafety kobiet 4x400m, Joanny Fiodorow (rzut młotem) oraz Piotra Liska (skok o tyczce).