STS przedłuża współpracę z Futsal Ekstraklasą

w Sponsoring, autor:

Bukmacher STS przedłużył swoją umowę o partnerstwie z polską Futsal Ekstraklasą. Ma ona obowiązywać do czerwca 2022 roku. Największy bukmacher w Polsce będzie w dalszym ciągu oficjalnym bukmacherem najwyższej klasy rozgrywek futsalowych w kraju. To kolejna inicjatywa sponsorska tego operatora w ostatnim czasie.

Na temat współpracy wypowiedział się szef STS, Mateusz Juroszek: „Przedłużenie naszej współpracy z Futsal Ekstraklasą to kolejny etap umacniania pozycji STS jako preferowanego bukmachera wśród fanów futbolu. Oprócz współpracy z reprezentacją Polski w piłce nożnej czy topowymi klubami piłkarskimi, angażujemy się w działania na pozostałych polach związanych z tym sportem. Potwierdza to m.in. niedawne wsparcie seniorskiej drużyny Urania Ruda Śląska, które pokazuje jak istotna jest dla nas współpraca z różnymi organizacjami na terenie całego kraju. Umowa z Futsal Ekstraklasą idealnie wpisuje się w naszą długoterminową aktywność sponsorską”.

Wtórował mu prezes Futsal Ekstraklasy, Maciej Karczyński: „Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia na kolejne dwa i pół roku umowy z tak uznaną na rynku marką jak STS. Silny partner długofalowo wspierający Futsal Ekstraklasę powoduje, że nasze rozgrywki nabierają rozpędu. Umowa partnerska i sponsoringowa zwiększa stabilność i możliwości rozwoju naszej zawodowej ligi”.

Współpraca ma obejmować ekspozycję loga marki STS podczas spotkań w ramach tych rozgrywek w telewizyjnych transmisjach na żywo, na bandach LED oraz w materiałach wideo. Obydwa podmioty zobowiązały się również do publikowania wspólnych treści w Internecie, w tym również w social media tych rozgrywek oraz klubów w nich zrzeszonych.

Naszym zdaniem

STS pozostaje najbardziej aktywnym marketingowo bukmacherem w naszym kraju. Największy operator zakładów wzajemnych w Polsce dba o to, by jego logo było obecne na najróżniejszych zawodach oraz na koszulkach licznych ekip sportowych, którym partneruje jako oficjalny bukmacher. STS wspiera również wiele inicjatyw dla kibiców, takich jak „Liga Hałasu” prowadzona we współpracy z Polską Ligą Siatkówki. Wszystkie te działania mają na celu utrzymanie pozycji lidera rynku i zachęcenie jak największej liczby nowych klientów do rejestrowania u nich konta. Patrząc na poziom ich aktywności wydaje się, że pozostałym bukmacherom trudno będzie odebrać firmie zarządzanej przez Mateusza Juroszka pozycję lidera.

Źródło: https://www.sts.pl/blog/sts-na-dluzej-z-futsal-ekstraklasa/