eWinner sponsorem Apatora Toruń

w Sponsoring, autor:

4-krotny drużynowy żużlowy mistrz polski Apator Toruń podpisał umowę sponsorską z legalnym polskim bukmacherem spółką eWinner. W jej ramach bukmacher zostanie tytularnym sponsorem jednego z najważniejszych klubów żużlowych ostatnich lat. Na tę chwilę zadecydowano, że współpraca będzie obowiązywała przez najbliższy rok, ale obie strony nie ukrywają, że jeśli wszystko będzie się dobrze układać to zwiążą się ze sobą na dłużej. 

Korzyści ze współpracy

Klub z Torunia w zeszłym sezonie spadł do I ligi żużlowej i wsparcie eWinner ma pomóc w powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Prezes zakładów bukmacherskich eWinner – Grzegorz Nowak podkreśla, że zaangażowanie prowadzonej przez niego Spółki będzie miało szeroki zakres. „Poza oczywistymi korzyściami i atrakcyjną ofertą bukmacherską dla kibiców eWinner Apatora Toruń, będziemy starali się mobilizować Klub, a pośrednio także miasto, aby mecze na Motoarenie były wydarzeniami sportowymi z elementami rozrywki, które będą skłaniały mieszkańców do obecności i uczestnictwie w atrakcjach zorganizowanych także wkoło stadionu. Ponadto, wraz z Klubem ustaliliśmy nasze wsparcie w działania jakie realizować będzie eWinner Apator Toruń w ramach wspierania lokalnej społeczności.” – podkreśla Grzegorz Nowak

Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie zostaniemy wsparci przez eWinner Sp. z o.o., która jednocześnie stała się naszym sponsorem tytularnym. Jestem przekonana, że wspólnie będziemy walczyć o najwyższe cele, a nasza współpraca potrwa zdecydowanie dłużej niż jeden sezon. Przed nami nowy sezon, mamy nowe kevlary. Jestem przekonana, że czeka nas dobry okres. – dodała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

W ramach mającej obowiązywać rok umowy, eWinner zostanie nie tylko tytularnym sponsorem Klubu, ale również będzie obecny na najnowocześniejszym stadionie żużlowym w Polsce – Motoarenie za sprawą brandingu. Kibice ujrzą również logo bukmachera na kevlarach. 

Naszym zdaniem

Dla eWinner to pierwsza oficjalnie ogłoszona umowa sponsoringowa. Ten bukmacher zadebiutował na polskim rynku w drugiej połowie września i z pewnością na plus należy ocenić pierwsze tygodnie funkcjonowania serwisu. Związanie się z klubem żużlowym pokazuje, że czarny sport wciąż stanowi istotną część zakładów wzajemnych w Polsce. Jednak naszym zdaniem kolejnym ważnym krokiem dla eWinner powinna być próba pokazania się kibicom piłki nożnej, tak jak uczynił to startujący w tym samym okresie NobleBet podpisując kontrakt ze Śląskiem Wrocław.

źródła: materiały prasowe eWinner