Raport: top 5 aplikacji mobilnych bukmacherów

w Raporty, autor:

W obecnych czasach, gdy niemal każdy z nas posiada smartfona, aplikacje mobilne stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Ich głównym celem z reguły jest uczynienie danej usługi wygodną i przystępną. Zdecydowana większość firm świadczących swoje usługi w sposób cyfrowy, umożliwia nam korzystanie z tego typu softu. Na podobny krok zdecydowała się również znakomita większość legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie wydają w końcu idealnie wpisywać się w ten schemat. Które z aplikacji bukmacherskich prezentują najwyższy poziom? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was i opisaliśmy 5 naszym zdaniem najlepszych.

STS

Największy bukmacher w Polsce stosunkowo niedawno wprowadził bardzo poważne zmiany w swojej aplikacji mobilnej. Dzięki temu, software nabrał bardzo nowoczesnego wyglądu, a jednocześnie pozostał wygodny w obsłudze. Sama apka posiada wszystkie opcje, które powinno mieć wysokiej jakości oprogramowanie tego typu, w tym możliwość śledzenia transmisji meczowych na żywo oraz powiadomienia push. Użytkownicy aplikacji mobilnej STS zyskują także dostęp do Betgames oraz sportów wirtualnych. Sporą zaletą są również rozbudowane jak na tego typu oprogramowanie opcje personalizacji. Aplikacja STS nie ma większych wad, jednak zabrakło nam np. skanera kuponów. Mimo to, jest to w dalszym ciągu świetna apka, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom typowania. STS przygotował jej wersję na Androida i iOS.

Fortuna

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce powinien oferować aplikację na odpowiednim poziomie. Tak też rzeczywiście jest. Aplikacja mobilna Fortuny wyróżnia się ciekawymi funkcjonalnościami, takimi jak transmisje meczowe na żywo w ramach Fortuna TV (jest ich na ogół całkiem sporo), doskonałe statystyki, skaner służący do sprawdzania kuponów oraz powiadomienia push. Wszystko to efektownie podane i przede wszystkim stabilne. Podobać się może również interfejs użytkownika – menu jest bardzo wygodne w użyciu, a nawigacja intuicyjna. Wady? Dość ograniczone możliwości personalizacji i niewielka liczba metod płatności. Na plus należy zaliczyć fakt, że aplikacja Fortuny jest dostępna pod Androida i iOS.

Betclic

Polski oddział bukmachera Betclic, to część światowej grupy bukmacherskiej Betclic Everest, więc jasne jest, że przy takim zapleczu, jego produkt powinien stać na wysokim poziomie. Tak też jest w istocie – aplikacja Betclic to świetnie wykonany soft o bardzo dużych możliwościach. Podobnie jak apki STS i Fortuna, soft od Betclic oferuje możliwość włączenia powiadomień push, oraz streaming meczów, których, co warto zaznaczyć, jest sporo. Samo oprogramowanie jest bardzo dobrze wykonane pod względem graficznym i technicznym, a interfejs należy do wyjątkowo dobrze przemyślanych. Jeśli chodzi o wady tego softu, to na pewno mała liczba metod płatności oraz personalizacja ograniczona tak naprawdę do włączania i wyłączania powiadomień push. Aplikacja mobilna Betclic jest dostępna dla iOS i Androida.

forBET

Aplikacja forBET to również kawał niezłego softu, jednak już na wstępie muszę zaznaczyć, że nieco ustępuje programom wymienionym powyżej. Co prawda, znajdziemy tutaj transmisje live, dostęp do pełnej listy zakładów oraz kilku metod wpłaty depozytów, jednak zabrakło nam czegoś ekstra, co by wyróżniało tą aplikację na tle pozostałych. Za wadę uznać należy brak powiadomień oraz opcje personalizacji ograniczone właściwie jedynie do zmiany hasła i kodu PIN. To zdecydowanie za mało, żeby wygrać nasz ranking. Niemniej, z appki korzysta się całkiem przyjemnie, dzięki fajnemu interfejsowi i atrakcyjnej grafice. Czasami irytować może tylko trwające chwilę wgrywanie poszczególnych podstron. Soft od forBET dostępny jest zarówno pod Androida, jak i iOS.

PZBUK

Ostatnie miejsce w naszym prestiżowym rankingu zajęła aplikacja PZBUK. Chociaż ten należący do Cherry Online bukmacher nie osiąga póki co wielkich sukcesów na polskim rynku, jego aplikacja nie bez przyczyny znalazła się w tym zestawieniu. Największą zaletą tego softu jest jakość wykonania – aplikacja jest po prostu miła dla oka i działa niezwykle płynnie. Na wysokim poziomie stoi również interfejs użytkownika, a nawigacja po poszczególnych podstronach nie wywołuje frustracji. Niestety, apka ma również wady, a należy zaliczyć do nich małą liczbę transmisji meczowych (chociaż to raczej wada serwisu niż samej apki), brak powiadomień push oraz brak możliwości jej personalizacji. Niemniej, nasze wrażenia z korzystania z niej były jak najbardziej pozytywne. Aplikacja PZBUK jest, rzecz jasna, dostępna na iOS i Androida.

Aplikacje mobilne bukmacherów – która najlepsza?

Podsumowując, nie sposób jednoznacznie wskazać najlepszej aplikacji mobilnej wśród legalnych polskich bukmacherów, jednak trzy z nich w widoczny sposób wyróżniają się na tle konkurencji. Mowa tu o apkach STS, Fortuny i Betclica. Wszystkie one prezentują zbliżony, bardzo wysoki poziom pod względem dostępnych funkcji, jakości wykonania oraz ogólnych wrażeń z użytkowania. Każdą z nich mogę z czystym sumieniem polecić jako soft najwyższej klasy.