Bukmacherzy w czasie kwarantanny – Totolotek

w Raporty, autor:

Totolotek to najstarszy legalny bukmacher w Polsce. Firma rozpoczęła swoją działalność we wczesnych latach transformacji, a dokładniej w 1992 roku. Jasne jest więc, że przez wszystkie te lata miała okazję mierzyć się z mniejszymi i większymi kryzysami na rynku. Teraz jednak nadszedł czas, by stawić czoła prawdopodobnie największemu wyzwaniu w historii branży bukmacherskiej. Pandemia wynikająca z rozprzestrzeniania się koronawirusa spowodowała zawieszenie zdecydowanej większości lig w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Obecnie oferty operatorów zakładów wzajemnych stały się ubogie jak nigdy przedtem. Bukmacherzy robią jednak co mogą, by zapewnić swoim klientom możliwie jak największą dawkę typerskiej rozrywki. Dowiedzmy się czy Totolotek również postarał się o to, by gracze posiadający u niego konto się nie nudzili.

Esport

Rozgrywki ze świata sportu elektronicznego stały się obecnie jednym z najważniejszych punktów ofert bukmacherów na całym świecie. Totolotek zadbał o to, by jego klienci mogli typować wszystkie ważne turnieje w najpopularniejsze gry sieciowe. Przykładowo, fani Counter-Strike: Global Offensive mogą teraz teraz obstawiać rozgrywki ligi Flashpoint oraz ESL Pro League. W ofercie tego buka nie brakuje również turniejów niższej rangi, takich jak ESEA, LPL Pro League, Svenska Elite Serien, Sector MB oraz Telialigaen. Nudzić nie będą się również miłośnicy gier MOBA, na czele z League of Legends oraz Defence of The Ancient 2. W przypadku pierwszej z gier można obstawiać rozgrywki LCK, LCL, LCS, LVP, LPL, LEC, OPL, TCL, Ultraligi, koreańskiego Challengera oraz ligi holenderskiej. Z kolei fani DOTA 2 mogą obstawiać szereg chińskich rozgrywek, a także ESL, GG StayHome Challenge oraz Sigul Pro League. Na nudę nie będą mogli narzekać również fani StarCraft i StarCraft II. W przypadku drugiej części tego RTS-a typować można aż trzy turnieje – Gold Serie Team Champs, WardiTV oraz Korea StarCraft League. W ofercie Totolotka dostępny jest również popularny ostatnio turniej FIFA Quaran-team, wirtualne wyścigi Formuły 1 w ramach F1 Virtual Grand Prix Series, a także rozgrywki w Rainbow Six i King of Glory. Trzeba przyznać, że dostępna lista wydarzeń na sporty wirtualne w Totolotku prezentuje się naprawdę przyzwoicie.

Na żywo

W tych trudnych czasach, Totolotek zadbał również o miłośników zakładów na żywo. W jego ofercie znajdziemy oczywiście pojedynki piłkarskie białoruskiej Premier Ligi, rozgrywki w Nikaragui oraz spotkania amatorskie w Rosji i na Białorusi. Nie zabraknie również bijącego ostatnio rekordy popularności tenisa stołowego, w tym mecze rosyjskiej Ligi Pro, ukraińskiego Setka Cup oraz rozgrywany w Czechach turniej TT Star Series. Dostępne to typowania są również decydujące mecze hokejowych rozgrywek na Białorusi i amatorskie turnieje w Rosji. Fani koszykówki będą z kolei mogli obstawiać ligę tajwańską, a miłośnicy siatkówki amatorskie rozgrywki w Rosji i na Białorusi. Totolotek podszedł więc do tematu live’ów bardzo poważnie, a jego kibice mają dostęp praktycznie do wszystkich nadal aktywnych rozgrywek. Tylko trochę szkoda, że nie znajdziemy u niego video relacji na żywo z tych wydarzeń.

Wirtualne sporty

Niestety, Totolotek nie ma obecnie w swojej ofercie zakładów na sporty wirtualne. Nie mamy informacji czy bukmacher ma w planach wprowadzenie tych gier w najbliższym czasie.